Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Geçen Kişi Gözaltına Alındı

Geçen Kişi Gözaltına Alındı
Fatih Sultan Mehmet köprüsü’nü, kapalı kasa bir kamyonetin arkasına tutunarak geçen Ali A., aracı kullanan şoför Cesim B., ile birlikte yakalandı.  Ali A’nın polise, aracın arka kapısındaki küçük pencereyi tamir etmeye çalıştığını söylediği öğrenildi.

 

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünde önceki gün kapalı kasa bir kamyonetin arka kapısına tutunmuş  şekilde giden birini gören vatandaşlar, polise ihbarda bulundu. Bir vatandaşın cep telefonuyla görüntülediği olay sırasında. aracın arka kapısına  tutunarak yolculuk eden kişinin bu şekilde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü geçtiği görüldü. İhbar üzerine harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler plakasını tespit ettikleri kamyonet sürücüsü Cesim B., ve aracın arka kapısındaki  arkadaşı Ali A.’yı gözaltına aldı.
 
Yapılan  soruşturmada sürücü Cesim B.’ye aracın muayenesi süresine geçirmekten, araç dışında yolcu taşımak suçlarından toplam 819 lira ceza kesildi. Ayrıca şoför Cesim B., hakkında başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye düşürecek şekilde araç kullanmak suçundan yasal işlem başlatıldı. Cesim B.’nin bu suç nedeni ile 6 ay ile 2 yıl hapis cezası ile yargılanabileceği öğrenildi. Ali A.’ya da araç dışında yolculuk yapmak suçundan 88 lira para cezası kesildi.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 12:26

Etiketler : Köprüyü    Kamyonetin    Arka    Kapısına    Tutunarak    Geçen    Kişi    Gözaltına    Alındı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5223
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN