Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Arslan’dan Yeni İlçe Başkanına Ziyaret

Arslan’dan Yeni İlçe Başkanına Ziyaret
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, CHP Çiğli İlçe Başkanlığına seçilen Zeynel Mertoğlu’nu ilçe binasında ziyaret etti.

 

 
Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, geçen 29 Kasım’daki CHP Çiğli ilçe seçimlerinden zaferle çıkan Zeynel Mertoğlu ve yönetim kurulu üyelerini, belediye meclis üyeleriyle birlikte ziyaret etti. Partililerin ilgi gösterdiği ziyarette Başkan Hasan Arslan, görevinde başarılar dilediği Mertoğlu’na çiçek takdim etti. Partililere seslenen Başkan Hasan Arslan ilçe seçimlerinde demokrasinin kazandığını vurgulayarak, “İlçe seçimlerinde demokrasi galibi olan arkadaşımı ve ilçe yöneticilerimi tebrik ediyorum. Geçtiğimiz pazar günü yapılan İlçe gençlik olları seçimlerinde kazanan genç arkadaşımız Baransel Güler’e de başarılar diliyorum. Demokratik bir seçim yaşadık, partimize de yakışan budur. Partimizin sosyal demokrat özelliği korunmalıdır ve din, dil ırk ayrımı yapılmamalıdır. Tüm partili arkadaşlarımızın birbirini ötekileştirmediği sürece, sosyal demokrat kimlikleriyle başımızın üzerinde yerleri var. İlçe başkanımızın da görüşünün de bu yapıda olduğunu biliyorum ve kendisine başarılar diliyorum" diye konuştu.
 
"BELEDİYELERİMİZİN HİZMETLERİNİ ANLATACAĞIZ"
 
İlçe Başkanı Zeynel Mertoğlu da kendileri için ilçe ve Büyükşehir belediyelerinin çalışmalarının önemli olduğunu ve bunu halka iyi biçimde anlatmak istediklerini söyledi. İlçe ve Büyükşehir belediyeleri ile il yönetimiyle uyumlu çalışarak partiyi iktidar yapmak istediklerini dile getiren Mertoğlu, "29 Kasım’da demokrasi mücadelesi verdik. Delege arkadaşlarımız bize görevi verdiler. Ayrıştırmayı, ötekileştirmeyi istemiyoruz. Mücadele geleneğimiz birlikte olmayı gerektirir. Koordineli çalışmak zorundayız. Bu bize oy olarak iktidarı getirecektir. İlçe ve büyükşehir belediye başkanlarımızın hizmetlerini anlatacağız. Örgütümüzle birlikte hayata geçirmek istediğimiz projelerimiz de var. Artık Çiğli’de değişim başladı. Örgütümüzü bize sahip çıkmaya çağırıyorum" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 12:27

Etiketler : Arslandan    Yeni    İlçe    Başkanına    Ziyaret    Bölge   


Yorumlar

6415
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN