Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Van’ın İlk Avm’si 15 Aralık’ta Açılıyor

Van’ın İlk Avm’si 15 Aralık’ta Açılıyor
Global Yatırım Holding tarafından yapılan Van AVM, 15 Aralık’ta hizmete açılacak. Van’ın ilk alışveriş merkezi olan Van AVM’de 90 mağaza, 10 salonlu sinema, yemek ve eğlence alanları bulunuyor.

 

Global Yatırım Holding tarafından geçen yıl Kışla Caddesi üzerinde 50 bin metrekarelik alana inşa edilen AVM için sona gelindi. Sosyal hayatın yanı sıra iş yaşamına da canlılık kazandıracak olan Van AVM’de yaklaşık bin kişinin istihdam edileceği, bünyesinde ise 90 mağaza, 10 salonlu sinema, yemek ve eğlence alanlarıyla kente hareketlilik katacağı belirtildi.
 
Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu üyesi Ayşegül Bensel, Van AVM’nin 15 Aralık’ta Vanlılar’la buluşacağını söyledi. Bensel, "Çok titiz ve yoğun bir çalışma sonunda nihayet güzel bir noktaya geldik. Artık gün sayıyoruz. Van’ın yanı sıra bölgedeki şehirler ve komşu ülke İran da Van AVM’yi merakla bekliyor. Alışveriş yapmak için kente gelen İranlı turistler, Van AVM’de vakit geçirmekle kalmayacak aynı zamanda şehrin tarihi yerlerini ve caddelerini de gezerek Van ekonomisine de önemli katkılar sağlayacaktır" dedi.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 11:59

Etiketler : Vanın    İlk    Avmsi    Aralıkta    Açılıyor    Ekonomi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5827
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN