Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çaldıkları Otomobilleri Değiştirerek Satmışlar

Çaldıkları Otomobilleri Değiştirerek Satmışlar
İstanbul’da çaldıkları otomobillerin motor ve şasi numaralarını değiştirerek, düzenledikleri sahte belgelerle sattıkları belirlenen 4 kişi yakalandı. Soruşturma kapsamında incelenmesi istenen 104 otomobilden şu ana kadar 26’sının çalındığı olduğu tespit edildi. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından önceki gün sabaha karşı Maltepe ve Kartal bölgesinde daha önceden belirlenen 11 adrese eşzamanlı baskın yapıldı. Baskında otomobil çalan, çalıntı otomobillerin motor ve şasi numaralarını değiştirerek sahte belgelerle sattıkları iddia edilen Ufuk K.(37), Ertuğrul T.(42), Yasin B.(37), Mehmet T.(40) gözaltına alındı. Şüphelilerin Kartal, Maltepe, Pendik, Üsküdar, Kadıköy, Esenler, Bağcılar, Esenyurt, Bağcılar ilçelerinde otomobil hırsızlıkları yaptıkları belirlendi.
 
104 OTOMOBİL İNCELİNİYOR
 
Soruşturma kapsamında şüphelilerin motor ve şasi numaralarını değiştirmiş olabileceği 104 otomobil incelemeye alındı. Şu ana kadar bu araçlardan 26’sının çalıntı olduğu tespit edildi. Poliste işlemleri tamamlanan 4 şüpheli, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 11:16

Etiketler : Çaldıkları    Otomobilleri    Motor    Şasi    Numaralarını    Değiştirerek    Satmışlar    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3961
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN