Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Merkez Pilates Uzmanları Yetiştiriyor

Bu Merkez Pilates Uzmanları Yetiştiriyor
Bodrum’da her seviyeden öğrenciye pilates öğretebilecek uzmanlar yetiştirmeyi hedefleyen MindBodyAct Studio Merkezi’nde Rus, Amerikalı ve Türk eğitmenler hizmet verecek.

 

Bodrum İlçesi’nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi 32 yaşındaki pilates eğitmeni Senem Sarp, Bitez Mahallesi’nde MindBodyAct Studio adıyla bir sağlık ve güzellik merkezi açtı. Tam donanımlı pilates stüdyosunda deneyimli eğitmenler eşliğinde pilates derslerinin yanı sıra crossfit, flowfit, piloxing, zumba etkinliklerine de yer verilecek.
 
Sakatlanmalar ve hastalıkların fizik tedavilerinde iyileşmeyi destekleyici egzersiz yöntemlerinin de uygulanacağı merkezde düzenli eğitim ve sertifika programları hazırlayacaklarını belirten Senem Sarp "Pilatesin tüm aparatlarını kapsayan ve yaklaşık olarak 500 eğitim saatine yayılmış eğitmenlik kurslarında, her seviyeden öğrenciye ders verebilecek uzmanlar da yetiştiriyoruz. Bodrum’da sağlık ve spor için her şeyin en iyisini ve en doğrusunu yapmayı amaçladığımıız için merkezin kuruluşunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Bu nedenle yüzde 50’si yabancı olan müşteri sayımızın hızla artması doğru yolda olduğumuzu gösteriyor" dedi.
 
 
 

Yayın Tarihi : 09.12.2015 : 10:04

Etiketler : Bu    Merkez    Pilates    Uzmanları    Yetiştiriyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7640
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN