Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Thy Moldova 15. Yılını Kutladı

Thy Moldova 15. Yılını Kutladı
Türk Hava Yolları Moldova Ofisi Moldova’daki 15. Yılını ve kuruluşundan bu yana Kişinev Havaalanı’nda bulunan ofisinden taşınıp Kişinev şehir merkezindeki yeni ofisine geçişini etkinlikle kutladı.

 

4 Aralık 2015 günü, yeni Kişinev ofisinin açılış kurdelesinin Türkiye Cumhuriyeti Moldova Büyükelçisi Mehmet Selim Kartal ve Türk Hava Yolları yöneticileri tarafından törenle kesilmesinin ardından, Kişinev Radisson Otel’de gerçekleşen kutlama kokteyline acente yöneticileri ve çalışanları, sık uçan yolcular, iş dünyasından partnerler, hava yolu şirketlerinin temsilcileri Moldova’daki yabancı misyon temsilcileri ve Moldova resmi kurumlarının temsilcilerinin oluşturduğu yaklaşık 250 davetli katıldı.
 
Gerçekleşen törende Türk Hava Yolları Kişinev Müdürü Serhat Fil yaptığı açılış konuşmasında etkinliğe katıldıkları için tüm davetlilere hoş geldiniz derken, Kişinev hattının Türk Hava Yolları için öneminden bahsederek 15 yıl boyunca birliktelik ve desteklerinden ötürü tüm acente ve partnerlere teşekkür etti.
 
Türk Hava Yolları Doğu Avrupa ve Balkanlar’dan sorumlu Satış Başkan Yardımcısı Mert Dorman son 5 yıldır art arda Avrupa’nın en iyi havayolu ödülünü alan ve dünyanın en fazla ülkesine uçan bir hava yolu şirketi olarak Moldova ve Türkiye arasında yapılan seferlerin artırılmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini belirtti.
 
Türkiye Cumhuriyeti Moldova Büyükelçisi Mehmet Selim Kartal da konuklara hitaben bir selamlama konuşması yaptı. Büyükelçi konuşmasında Türk Hava Yolları’nın Türkiye’nin gururu olduğunu ve dünya ölçeğinde bir hizmet kalitesine sahip olduğunu belirtti.
 
Etkinliğe katılan Moldova Sivil Havacılık Genel Müdürü Mircea Maleca da kısa bir konuşma yaparak Türk Hava Yolları’nın 15 yıl boyunca Moldova havacılığına olan katkısını vurguladı. Gerçekleşen etkinlik 15.yıl pastasının törenle kesilmesi, davetlilere sürpriz hediyeler takdim edilmesi, business sınıf bilet çekilişleri ve acente ödül töreniyle devam etti. Etkinlikte Moldova’da popüler müzik grubu Gonza Cover Band da sahne alarak canlı performans sergiledi.

Yayın Tarihi : 08.12.2015 : 19:25

Etiketler : Thy    Moldova    Yılını    Kutladı    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4945
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN