Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kent Ormanını Temizlediler

Kent Ormanını Temizlediler
Uşak Belediyesi Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı 150 temizlik personeli, ormanlık mesire alanlarında temizlik yaptı.

 

Uşak-İzmir karayolu üzerinde bulunan Hacıkadem Çamlığı ve Uşak Kent Ormanı’ndaki çevre kirliliği şikayetlerini değerlendiren Uşak Belediyesi ekipleri, ormanlık alanda sabah başlattıkları temizlik çalışmasında torba torba çöp topladı. AK Partili Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, amaçlarının her yönüyle temiz bir kent inşa etmek olduğunu, bu nedenle ormanlık mesire alanlarının temiz olmasını önemsediklerini söyledi.
 
Hacıkadem Çamlığı’nda ve Uşak Kent Ormanı’nda Belediye Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal koordinasyonunda 150 temizlik işçisi ile başlatılan çalışmada, ormanlık mesire alanına bırakılan çöplerle çevreye atılan şişeler toplandı.
 
Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal, amaçlarının çevre bilinci oluşturarak çevreyi temiz tutmak olduğunu belirterek, "Burada belediyemizin görevi çevreyi temizlemekse, vatandaşımızın görevi de çevreyi temiz tutmaktır. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olmasını istiyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 08.12.2015 : 17:04

Etiketler : Kent    Ormanını    Temizlediler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5172
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN