Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dileniyor Ama Otomobili Var

Dileniyor Ama Otomobili Var
Antalya’da dilenirken yakalanan Suriyeli iki kişinin yapılan üst aramasında otomobil ruhsatı ve anahtarı bulundu. Araçlarını kent merkezindeki alışveriş merkezi otoparkına bırakan bu kişilerin kavşaklarda dilendiği belirlendi.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kentin işlek noktaları Kapalı Yol, Cumhuriyet Meydanı, Atatürk Caddesi, hastane çevreleri, cami çıkışları ve alışveriş merkezlerinde dilencilere yönelik operasyon yaptı. Vatandaşların duygularını istismar ettiği belirlenen 25’i yabancı uyruklu, 7’si çocuk 30 kişi yakalandı.
 
OTOMOBİL ANAHTARI VE RUHSAT
 
Dilenenlerden Suriyeli H.H.’nin üst aramasında, başkasının üzerine kayıtlı otomobil ruhsatı bulundu. Bir alışveriş merkezi önünde dilenirken yakalanan H.H.’nin aracını da alışveriş merkezi otoparkına park ettiği belirlendi. Diğer bir Suriye uyruklu dilenci R.A.’nın üst aramasında ise, hafif ticari araç anahtarı bulundu. Dilenciler hakkında Kabahatler Kanununa göre işlem yapılırken, üzerlerinden çıkan 300 liraya el konuldu.
 
YEMEK İKRAM EDİLDİ
 
Zabıta görevlileri işlemler sırasında acıkan dilencilere yemek de ikram etti. Büyükşehir Belediyesi Aşevi’nden getirtilen sandviç ve ayran dilencilere ikram edilirken, yanlarındaki çocuklara da şeker dağıtıldı. Yetkililer, işlem yapılan şahısların tamamının dilenciliği meslek haline getirdiğini kaydetti.

Yayın Tarihi : 08.12.2015 : 15:08

Etiketler : Otomobil    Sahibi    Dilenciler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2917
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN