Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''İzmir CHP’yi Sırtında Taşımaktan Yoruldu''

''İzmir CHP’yi Sırtında Taşımaktan Yoruldu''
AK Parti Bayraklı İlçe Başkanlığı’nın 1 Kasım seçimleri sonrası düzenlemiş olduğu teşekkür ve istişare toplantısına katılan İl Başkanı Bülent Delican, ''2019 yerel seçimlerinde İzmir CHP’nin yükünü silkeleyerek sırtından atacak, İşi ehline verecektir'' dedi.

 

Bayraklı Seyirtepe’de düzenlenen yemekliye toplantıya AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir 2. Bölge Milletvekili Hamza Dağ, Bayraklı İlçe Başkanı Yakup Gülcan ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Delican İzmir’in Sayın Binali Yıldırm’ın da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olmasıyla bir bakıma uçacağına dikkat çeken Delican, “Bu kadar büyük bir fırsat kapıdayken. 2019 yılında bu işi ehline teslim etmek lazım. 2019 yılında bu CHP Kadroları Allah göstermesin bir daha seçimi kazanırsa kentimiz 5 yıl daha kaybeder çünkü şehrin geleceğine yatırım yapmıyorlar. Teşkilat mensuplarıma soruyorum İzmir Büyükşehir Belediyesinin dünya çapında ve kentimize yapmış olduğu bizi heyecanlandıran hangi projesi var? Aklınıza hiçbir şey gelmiyor nedeni ise böyle bir dertlerinin olmamasıdır” dedi.
 
İzmir CHP’yi sırtında taşımaktan yoruldu
 
İzmir’de yerel yönetimlerin tesis yapmadıklarını, proje geliştirmediklerini, İzmirli vatandaşlara hizmet götürmediklerine dikkat çeken Delican, “Bu bizim kaderimiz değil. 2019’da İzmir’in bahtsız kaderini değiştireceğiz. Artık İzmir CHP’yi sırtında taşımaktan yoruldu. İzmir 2019’da CHP’yi sırtından silkeleyip atacak. Bunu da değerli AK Parti kadroları değiştirecek. CHP İzmir’in kaderi değil. Algı yönetimleri yüzünden kıymetli hemşerilerimizi mecbur bırakıyorlar. Bunu kıracak olanda biziz. İnsanları kandırmışlar onlar gelirse şöyle olacak, böyle olacak. Evelallah biz gelirsek İzmir’imiz Akdeniz’in en güzel kenti olacak. Bu defa bunu sizlerle birlikte başaracağız ve 2019’da İzmir’de Büyükşehirde AK Parti hizmet bayrağını dalgalandıracağız. Hiçbir şey zor değildir. Yeter ki niyet edelim, birlik beraberlik içerisinde çalışalım” ifadelerini kullandı.
 
Sandık yönetim kurullarını oluşturacağız
 
Sandık yönetim kurullarının seçim günü sandığın başında durmak olmadığını söyleyen Delican, “Sandık yönetim kurulları 3 ana kademe, 3 gençlik, 3 kadın kollarından oluşacak. Sandık yönetim kurulunda görev alan kardeşlerimiz o mahalledeki seçmen sandıkları ile kayıtlı olan üyeleri ziyaret edecek ve siyasi kimliklerine göre onlara siyasi programlar düzenleyecek, ev ziyaretleri yapacak, esnafsa işyerlerine gidecek, öğrenciyse gençlik kolları ile irtibat sağlayıp etkinlikler yapacak olan partimizin en uçtaki temas noktaları olacak. Onlar bize aktardığı bilgilerle bizi yönlendirecek ve hangi sandıkta hangi eğilim varsa bizde ona göre çalışmalar yapacağız. İstanbul Büyükşehir Belediyesini Sayın Cumhurbaşkanımız adayken bu yöntemle kazandı. 2019’daki hedefimiz bu sandık yönetim kurullarıyla İzmir’de bütün hemşerilerimize ulaşmak” diye konuştu. 
 

Yayın Tarihi : 07.12.2015 : 10:52

Etiketler : haber    haberler    bülent delican    ak parti    izmir    il başkanı    İzmir CHP’yi Sırtında Taşımaktan Yoruldu    kanalben    ben tv       


Yorumlar

9366
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN