Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gerçek Tekin MKYK’da

Gerçek Tekin MKYK’da
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın 2014 yerel ve 2011 ve 2015 genel seçimlerinde kampanyasının yöneten ekibin içinde yer alan AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Gerçek Tekin, Kadın Kolları Genel Başkanlığı Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi seçildi. Tekin, "Kadın vicdanın sesi, merhametin sözcüsüdür. Diğer partiler enerjilerini parti içi yarışlarda tüketirken biz kadının hayatını kolaylaştıracak projeler peşindeyiz" dedi.

 

 
İzmir’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın girdiği 2014 yerel ve 2011 ve 2015 genel seçimlerinde kampanyasının yöneten ekibin içinde yer alan AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Gerçek Tekin, Kadın Kolları Genel Merkez MKYK üyesi seçildi. MKYK’ya giren tek İzmirli Tekin, AK Parti’nin 4 milyon 234 bin kadın üyesi olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi:
 
"Kadınlarımız kağıt üzerinde üye değiller. Hepsi partinin başarısına katkı koyan aktif kadınlar. İzmir’de daha fazla oy alabilmek için daha çok kadına ihtiyacımız var. Çünkü kadın annedir, ikna eder, yol gösterir. Kadınsız demokrasi eksiktir. Kadın vicdanın sesi, merhametin sözcüsüdür. Demokrasi artırmak, kadının etki alanını genişletmek için çabalayacağız. Diğer partiler enerjilerini parti içi yarışlarda tüketirken biz kadının hayatını kolaylaştıracak projeler peşindeyiz. Doğum nedeniyle ücretsiz izinde geçen sürelerin memuriyet kıdeminde değerlendirilmesini sağlayacağız. Kadın girişimcilere 100 bin liraya kadar ve 5 yıl vadeli kullanacakları krediler için yüzde 85 kefalet imkanı sağlıyoruz. Çalışan kadınlara doğuma bağlı olarak ilk çocukta 2 ay, ikincide 4 ay, üçüncü ve üzerinde ise 6 ay yarı zamanlı tam ücretli çalışma hakkı getireceğiz."

Yayın Tarihi : 07.12.2015 : 09:25

Etiketler : Gerçek    Tekin    Mkykda    Bölge   


Yorumlar

6977
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN