Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Foça CHP Biçer İle ''Devam'' Dedi

Foça CHP Biçer İle ''Devam'' Dedi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Foça İlçe Teşkilatı’nın üç adayla gidilen kongresinde Günal Biçer, güven tazeleyip, yeniden başkan seçildi.

 

CHP Foça İlçe Teşkilatı Kongresi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde yapıldı.Kongrede, delegelerin teklifiyle mevcut başkan Günal Biçer, Osman Yurtseven ve Aycan Güler, aday oldu. 121 delege sandığa gitti. kullanılan oylardan 80’inin alan Biçer, bir dönem daha başkanlığa seçildi. Rakipleri Yurtseven’e 37, Güler’e ise sandıktan 2 oy çıktı. 2 oy ise boş çıktı. Başkanlığının kesinleşmesinin ardından Biçer’i ilk kutlayan rakibi Osman Yurtseven oldu. Biçer, Yurtseven ve CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter ile birlik beraberlik mesajı verirken partililerden tarafından uzun süre alkışlandı. Biçer kongrenin kazanının CHP Foça Teşkilatı olduğunu belirtip, "Çok demokratik bir yarış oldu. Aday olan diğer arkadaşlarımızla birlikte partinin çıtasını daha yükseklere taşımak için el ele kol kola çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 
Biçer, başkanlığındaki yeni yönetim
 
Günal Biçer’in tekrar Foça İlçe Başkanı seçildiği kongrede yönetim kurulu Fatih Gürbüz, Fadime Özdemir, Ayşe Cömert, Dilek Gener, Zehra Yılmaz, Atilla Çolak, Haydar Dağ, Bülent Turaban, Aysel Anaç, Özlem Temizel, Gülsen Yabacı ve Ayla Yılmaz’dan oluştu.

Yayın Tarihi : 06.12.2015 : 21:46

Etiketler : Foça    Chp    Biçer    İle    Devam    Dedi    Genel   


Yorumlar

1443
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN