Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Otobüs Çektiler

Otobüs Çektiler
Antalya'nın Kemer İlçesi’nde düzenlenen Güçlü Adam Şampiyonlar Ligi 2015 Dünya Finali’nde katılan sporcular 12.5 tonluk otobüsü çekmek için yarıştı.

 

Kemer’de dün başlayan ve 10 finalistin yarıştığı MHP Strongman Champions League 2015 World Final- MHP Güçlü Adam Şampiyonlar Ligi 2015 Dünya Finali’nde ikinci gün yarışları başladı. Dün, 15’er kiloluk iki dambılı göğüs hizasında en uzun süre tutma ve 90 kiloluk dambılı 1 dakika içerisinde tek elle en fazla kaldırıp indirme dallarında yarışan sporcular bugün ise ilçe merkezindeki Atatürk Caddesi’nde otobüs çekme yarışı yaptı.
 
Bele bağlanan halat yardımıyla 12.5 tonluk otobüsü 20 metre mesafede en kısa sürede çekmeyi gerektiren yarış büyük mücadeleye sahne oldu. Çok sayıda vatandaşın da izlediği yarışmanın kazananı 25 saniye 26 saliseyle Polonyalı Krvstof Radzikoski oldu.
 
MHP Strongman Champions League 2015 World Final, bugün yapılacak 130 kiloluk kum dolu çuvalları taşıma, 135 kiloluk kaya taşıma ve gülle atma yarışmalarının ardından ödül töreniyle sona erecek. Yarışma sonunda dünyanın en güçlü adamı seçilecek.

Yayın Tarihi : 06.12.2015 : 14:06

Etiketler : Dünyanın    En    Güçlü    Adamları    Otobüs    Çekti    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7988
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN