Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türk Mermercilerden İtalya Ziyareti

Türk Mermercilerden İtalya Ziyareti
İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından düzenlenen Doğal Taş Teknolojileri Sektöründe İkili Görüşmeler Organizasyonu’na katılan Türk mermer firmaları Silkar, Gürel, Aktaş, Çizgi ve Sirmersan’ın temsilcileri, İtalya’daki ekipman üreticileriyle görüştü.

 

Türkiye ile İtalya arasındaki ticari ilişkilerin en üst seviye çıkarılması için çalışmalarını sürdüren İzmir İtalyan Ticaret Odası’nın Türk mermer üreticileri için 29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında düzenlediği seyahat iki tarafın yüzünü güldürdü. İzmir ile çevre illerde mermer ve doğal taş işleme ekipmanlarıyla ilgilenen firmaların üst düzey yetkililerinin yer aldığı seyahatte, doğal taş çıkartma ve işleme makineleri, filtre sistemleri ve teknolojileri sanayicileriyle ikili görüşmeler sağlandı.
 
Gerçekleştirilen seyahatle Türkiye’deki mermer firmaları temsilcilerinin ihtiyaçlarına yönelik son teknoloji ekipmanları yakından görme fırsatı bulduğunu ifade eden İzmir İtalyan Ticaret Odası Başkanı Rebii Akdurak, “Ülkemizin lider mermer üreticileri İtalya’nın konusundaki en iyi sanayicileriyle bir araya geldi. Yapılan ikili görüşmelerde firmalarımız bizim de çabalarımızla oldukça avantajlı anlaşmalara imza attılar. Oda olarak bundan sonraki süreçte tüm sektörlerdeki seyahat organizasyonlarımız devam edecek" dedi.

Yayın Tarihi : 06.12.2015 : 12:33

Etiketler : Türk    Mermercilerden    İtalya    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

5219
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN