Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mutluluk İçin Haftada Kaç Kez Seks Yapmalı?

Mutluluk İçin Haftada Kaç Kez Seks Yapmalı?
Çiftlerin ne kadar seks yaparsa mutlu olacağı, 40 yıldan fazla süren ve 30 binden fazla insanın katıldığı araştırmayla ortaya çıkarıldı.

 

Chicago Üniversitesi'nin yaptığı bir araştırma, 40 yıldan fazla sürdü ve 30 binden fazla insan katıldı. Bu seks araştırması, haftada bir kere seks yapmanın yeterli olduğunu, daha fazla seks yapmanın ise mutluluğu çok da artırmadığını ortaya çıkardı.
 
 
Öte yandan Toronto-Mississauga Üniversitesi'nden araştırmayı yürüten ekipten Amy Muise da sık seks yapmanın daha fazla mutlulukla alakası olmadığını, haftada bir kez yapmanın yeterli olduğunu belirtiyor.
 
Muise, "Bizim araştırmamıza göre partnerle özel bir bağ kurmak önemli ancak bu bağı kurmak için her gün sevişmenize de gerek yok." dedi.
 
 
Daha önce 1989 ile 2012 yılları arasında 25 bin ABD'linin üstünde yapılan bir araştırmaya da, 11 bin 285 erkek ve 14 bin 225 kadın katılmıştı. Bu araştırmada da yine ortalama haftada 1 kez sevişmenin yeterli olduğu ortaya çıktı.
 
Kaynak: elmaelma.com

Yayın Tarihi : 06.12.2015 : 11:02

Etiketler : sevişme    seks    Chicago Üniversitesi    Toronto-Mississauga Üniversitesi    Amy Muise    mutluluk    kaç kez seks yapmalı    hafta    seks hayatı       


Yorumlar

6487
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN