Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Engelsiz Şampiyona Başladı

Engelsiz Şampiyona Başladı
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası Antalya’nın Alanya İlçesi’nde başladı.

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun Alanya Belediyesi’nin desteğiyle düzenlediği Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası, Alanya’daki Olimpik Yüzme Havuzu’nda açılış seremonisiyle başladı. 18 ilden 25 kulübün katıldığı şampiyonaya 49’u kadın 128 sporcu katılıyor. Şampiyonanın açılış seremonisine Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak ve sporcular katıldı.
 
Federasyon olarak sıkıntılı günler yaşadıklarını belirten Federasyon Başkanı Arif Ümit Uztürk, "Federasyonumuzun 3 milyon 200 bin lira bir borç yükü vardı. 2015’in son günlerinde bu borç yükümüzün 250- 300 bin lira seviyesine indiğini görüyoruz. Bu önemli bir başarıdır. Hedefimiz 2016’ya borçsuz girmektir” dedi.
 
Tören sonunda Federasyon Başkanı Arif Ümit Uztürk katkı ve desteklerinden dolayı Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven’e teşekkür plaketi verdi. 
 
100 metre serbest, 50 metre kelebek, 100 metre kurbağalama, 50 metre serbest, 100 metre sırt ve 150 metre ferdi karışık yarışlarının yapıldığı şampiyona yarın sona erecek.

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 21:51

Etiketler : Türkiye    Bireysel    Yüzme    Şampiyonası    Alanyada    Başladı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9555
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN