Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehidin Baba Evinde Yas

Şehidin Baba Evinde Yas
Diyarbakır'ın Sur İlçesi’nde güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan özel harekat polisi 24 yaşındaki Mustafa Katırlı, Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi’nde yaşayan ailesini yasa boğdu.

 

Diyarbakır’ın Sur İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin güvenlik güçlerine açtığı ateş sonucu çıkan çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olan polis memuru Mustafa Katırlı’nın ailesi, acı haberi yakınlarının düğününe katılmak için gittikleri Mersin’de öğrendi. Pazarcık Kaymakamı Mehmet Boztepe’nin talimatıyla Pazarcık’ın Şehit Nurettin Ademoğlu Mahallesi’ndeki evlerine getirilen aile, haberle hüzne boğuldu. Şehit polisin diyabet hastası olan esnaf babası Ali ve annesi Muhterem Katırlı’ya evin önünde hazır bekletilen sağlık görevlileri tarafından müdahale edildi. Şehit polisin yakınları ve komşularının akın ettiği evin önüne dev Türk bayrakları asıldı. 
 
AİLESİNİ 3 GÜN ÖNCE ZİYARETE ETMİŞ 
 
Şehit polis memuru Mustafa Katırlı’nın, en son geçen çarşamba günü Ankara’da şehit olan arkadaşı Mustafa Yavaş için Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda düzenlenen törene katıldıktan sonra Diyarbakır’a dönerken Pazarcık’ta oturan ailesini bir kaç saatliğine ziyaret ettiği öğrenildi. 
 
DİYARBAKIR’DA GÖNÜLLÜ KALMIŞ 
 
2’si kız, 4 çocuklu ailenin ikinci çocuğu ve bekar olan şehit polis Mustafa Katırlı’nın, şark görevini tamamlamasına rağmen terörle mücadele için gönüllü olarak Diyarbakır’da kaldığı öğrenildi. Şehit polis Katırlı’nın cenazesi, yarın Pazarcık’ta düzenlenecek törenin ardından toprağa verilecek.

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 21:37

Etiketler : Kahramanmaraşlı    Şehidin    Baba    Evinde    Yas    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3394
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN