Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Örnekköy Polis Merkezi’nin Temeli Atıldı

Örnekköy Polis Merkezi’nin Temeli Atıldı
İzmir'in Karşıyaka İlçesi Örnekköy Mahallesi Polis Merkezi’nin temelini İzmir Valisi Mustafa Toprak ve Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’nın katılımı, kurban kesimi ve dualarla atıldı. 2017 yılında bitirilmesi planlanan 2 bin 155 metre kare alanı üzerine kurulacak polis merkezinin tamamlanması için Vali Toprak törende inşaatı yapacak müteahitten inşaatı 5 Aralık 2016 tarihinde saat 14’00’te bitirip teslim etme sözü istedi.

 

Törende konuşan İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya Karşıyaka Örneköy’de 13 Mahalleye hizmet verecek Örnekköy Polis Merkezi’nin 2 bin 155 metre arsasını Karşıyaka Belediyesi tarafından kendilerini tahsis edildiğini belirterek, "Belediye’ye bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Merkez zemininde otopark, giriş ve diğer katlarla birlikte çok katlı olacak ve içinde vatandaşların da faydalanacağı sosyal ve aktivite alanları bulunacak. Toplam 2 milyon 700 bin TL’ye tamamlanacak ve ülkemizde pek örneği olmayan birinci sınıf standartlarda bir bir polis merkezi olacak. Tesis tamamlandığında 130 bin vatandaşa en iyi hizmet sözü veriyorum" dedi.
 
İzmir Valisi Mustafa Toprak ta İzmir’de mobil karakolla vatandaşların ayaklarına, evlerine, işyerlerine kadar hizmet götürdüklerini belirterek, "Devlet olmanın da gereği budur. Vatandaşımız ne kadar mutlu olursa devletimiz daha sağlam temellere gidebilir. Önemli olan burada suç ve şsçluluk olayı gelişmeden önüne geçebilmektir, önleyebilmektir. İnşaatı yapacak müteahhitten 5 Aralık günü 2016 saat 14’00 de bize teslim etmesini bekliyoruz. O zaman açılışı hep birlikte yaparız" dedi.

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 16:14

Etiketler : Karşıyaka    Örnekköy    Polis    Merkezinin    Temeli    Atıldı    Bölge   


Yorumlar

4427
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN