Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'’Kartal Yuvası’’ Törenle Açıldı

'’Kartal Yuvası’’ Törenle Açıldı
Beşiktaş’ın "Kartal Yuvası" siyah beyazlı yöneticilerin katılımı, taraftarın coşkusuyla açıldı. Mağaza sahibi, Beşiktaş Taraftar Dernekleri sorumlusu Burhan Topuz "Çocukken formasını giyemediğimiz Beşiktaş’ın şimdi formasını ve ürünlerini satıyoruz." dedi.

 

 
Kayserispor-Beşiktaş maçı öncesi yapılan "Kartal Yuvası" mağaza açılışına Beşiktaş’lı yöneticilerden genel sekreter Ahmet Ürkmezgil, Erdal Torunoğlu, Suat Orman, Selçuk Kaynar, Hüseyin Mican, ve Ahmet Ateş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici siyah beyazlı taraftar katıldı. Mağazanın açılış kurdelesinin kesilmesinden önce bir konuşma yapan Beşiktaş Taraftar Dernekleri sorumlusu Burhan Topuz, "Yıllardan beri Beşiktaş’lıyız. Topuz ailesi olarak Kartal Yuvası ile siyah beyazlı camiaya hizmete varız. Çocukluğumuzda Beşiktaş askıyla yanıp tutuşurken, bir formasını bile giyemediğimiz büyük Beşiktaşımızın şimdi formasını satmak bize nasip oldu. Çok şükür rabbime" diye konuştu.
 
Mağazanın açılışına başkan Fikret Orman, yurt dışında olduğu için gelemedi. Topuz ailesine kutlama mesajı gönderdi. Açılış öncesi ve sonrası Sivas caddesindeki Kartal Yuvası önünde toplanan siyah beyazlı taraftar marşlar söyleyip, takımları lehine slogan attı.
 
 

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 15:17

Etiketler : Beşiktaşın    Kayseri    kartal    Yuvası    Törenle    Açıldı    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6631
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN