Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


17 Yaşındaki Gençler Satırla Kavga Etti

17 Yaşındaki Gençler Satırla Kavga Etti
Adana’da 17 yaşındaki A.A. gezdirmeye çıkardığı pitbull cinsi köpeğine tekme attığı iddiasıyla kendisiyle aynı yaştaki Berk Şener’e satırla saldırdı. Satır darbelerinden korunmak için başını kollarının arasına alan lise öğrencisi Şener, ağır yaralandı.

 

Merkez Çukurova İlçesi’nin Huzurevleri Mahallesi’nde oturan Berk Şener, akşam saatlerinde dershaneden çıkıp, evine gitmek için arkadaşları ile birlikte Turgut Özal Bulvarı’nda otobüs durağına yürüyemeye başladı. Burak Şener ile arkadaşları yolda Pitbull cinsi köpeğini gezdirmeye çıkan A.A. ile karşılaştı. Şener, iddiaya göre, "Bu nasıl Pitbull, çok sakin duruyor, hiç saldırmıyor" diyerek hayvanın başını okşadı. Bunun özerine A.A., köpeğe Şener’e saldırması için komut verdi. Şener de kendine saldıran köpekten korunmak için tekme savurdu. Köpeğin tekmelenmesine sinirlenen A.A., "Sen burada bekle, az sonra görüşürüz" diyerek ayrıldı.
 
Yaklaşık 10 dakika sonra koşarak gelen A.A., kaldırım üzerinde arkadaşları sohbete devam eden Burak Şener’e tekme atıp onu düşürdü. Ne olduğunu anlamaya çalışan Burak Şener, ayağa kalkmak isterken, A.A. da elindeki satırla yerdeki gence salladı. Bıçak darbesinden korunmak isteyen Şener, kolunu başına kalkan yaptı. Ancak ardı ardına aldığı darbelerle her iki kolunda da ağır kesikler oluştu.
 
ÖLÜMDEN DÖNDÜ
 
Burak Şener, çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sağ kolunda tendon kesici, sol kolunda ise kırıklar meydana geleh Şener tedavisinin ardından taburcu edildi. Çocuk Şube Müdürlüğü’nde ifade veren Şener, "Saldıranı hiç tanımıyorum. Birlikte yürüdüğüm arkadaşım tanıyormuş, köpeği sevmek istedim. Sahibi benim üzerime kışkırttı. Köpek havlayarak bana hücum edince, refleks olarak korunmak için tekme vurdum. ’Sen benim hamile köpeğime nasıl tekme vurursun? Bunu ödeyeceksin. Burada bekle’ diyerek ayrıldı. Sonra da dönüp satırla saldırdı" diye konuştu.
 
Emekli asker olan Burak Şener’in babası Halil İbrahim Şener, oğlunu yaralayan A.A.’dan şikayetçi oldu. Halil İbrahim Şener, Adana’nın en işlek bölgelerinden Turgut Özal Bulvarı’nda beslenmesi bile yasak olan köpeğin gezdirildiğini, bu yetmiyor gibi oğlunun üzerine saldırtıldığını anlatırken, "Oğlum korunmak için tekme vurunca satırla saldırıyor. Öldürmeye teşebbüs etmiş, yaralanan oğlumu esnaf kurtarmış. Saldırganın eşkalini ve güvenlik kamerası kayıtlarını ben bulup, polise teslim ediyorum. Bu kadar çalışma sonunda sanık ancak yakalanıyor"diye konuştu.
 
Çocuk Şube Müdürlüğü’nde ifadesi alınan A.A., kasten adam öldürmeye teşebbüs suçundan adliyeye sevk edildi. A.A. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 11:43

Etiketler : Pitbull    Cinsi    Köpeğine    Tekme    Savuran    Genci    Satırla    Yaraladı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9417
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN