Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İTB'den Bayırbucak'a Yardım Eli

İTB'den Bayırbucak'a Yardım Eli
Bayırbucak Türkmen Bölgesi'nde savaş nedeniyle yaşanan insanlık dramı için Türk Kızılayı ve İzmir Ticaret Borsası el ele verdi.

 

İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, Bayırbucak Türkmen Bölgesi'nde yaşanan sorunlar ve insanlık dramının dünyanın gözü önünde gerçekleştiğine değinerek, “Edindiğimiz bilgilere göre şu an her türlü yardım malzemesine de ihtiyaç duyulmakta. Bu nedenle, İzmir Ticaret Borsası olarak Türk Kızılayı himayelerinde bölgeye ihtiyaç olan yardımları toplamak üzere harekete geçtik. Öncelikli olarak her türlü gıda maddesi, çocuk bezi, çocuk maması başta olmak üzere tüm desteklerinizi bölgeye gönderilmek üzere almayı diliyoruz" diye konuştu.
 
İzmir Ticaret Borsası bünyesinde toplanacak yardım malzemelerinin bölgeye sevk edilmek üzere 16 Aralık tarihinde Türk Kızılay'ına teslimi planlanıyor. Kampanyaya destek vermek isteyen İzmirliler 02324811023 numaralı telefonu arayarak, yardımlarını nasıl ulaştıracakları hakkında bilgi alabilirler.
 
Yardım maddelerinin yanı sıra, kampanyaya maddi bağışta bulunmak isteyenler Türk Kızılayı tarafından açılan bağış hesabına TR75 0004 6012 5988 8000 3434 34 IBAN numarası üzerinden “Bayırbucak Yardımö açıklamasıyla erişerek maddi destekte bulunabilirler. 

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 11:41

Etiketler : izmir ticaret borsası    bayırbucak    türkmenleri    yardım    kızılay       


Yorumlar

6320
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN