Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı’da İmar Planları Değişiyor

Bayraklı’da İmar Planları Değişiyor
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Nafiz Gürman Mahallesi Muhtarlığınca düzenlenen “Dostluğa merhaba" toplantısına katıldı. Başkan Karabağ, “Nafiz Gürman Mahallesi’nin de imar planlarını değiştiriyoruz. Vatandaşlarımız müteahhitle kendisi pazarlık edecek" dedi.

 

 
Nafiz Gürman Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ yanı sıra, Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kaya, Bayraklı İlçe Müftüsü Osman Arslan, Bayraklı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Fatih Ersen ve mahalle sakinleri katıldı. "Dostluğa merhaba" buluşmasını geleneksel hale getirdiklerini belirten Nafiz Gürman Mahalle Muhtarı Ali Aydın, “Hepimizin amacı Mahallemize hizmet" dedi.
 
Başkan Karabağ ise, Nafiz Gürman Mahallesi’nin imar planlarını değiştireceklerini, bunun için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Karabağ, “Çay ve Tepekule Mahallelerinin imar planlarını değiştirdik. Büyükşehir’den onay bekliyoruz. Buradan yola çıkarak Yamanlar, Onur, Nafiz Gürman, Emek, Gümüşpala, Manavkuyu ve Adalet Mahallesi’nin bir bölümü ile Osmangazi Mahallesinin çukur bölümü olara tabir edilen alanda plan değişikliği ile imar planlarını değiştireceğiz. Dolayısıyla küçük parselleri birleştirip biraz daha gabariyi arttırarak yani daha çok kat vererek pazarlık edecek noktaya getiriyoruz. İzmir’de yapılması gerekenin bu olduğunu düşünüyoruz" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 11:20

Etiketler : Bayraklıda    İmar    Planları    Değişiyor    Bölge   


Yorumlar

6579
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN