Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Engelliye ''Alo Bilet'' Uygulaması

Engelliye ''Alo Bilet'' Uygulaması
İzmir Milli Piyangocular ve Şans Oyunları Odası Başkanı Paşa Çakmak, Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen uygulama ile engelli vatandaşlara yılbaşı biletini ayağına götüreceklerini söyledi.

 

İzmir olarak yenilikleri sürdürdüklerini belirten Paşa Çakmak, "Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen uygulama ile engelli vatandaşlara yılbaşı biletini ayağına götüreceğiz. Engelli vatandaş sadece odamıza ait telefon numarasını arayarak, almak istediği bileti söyleyecek. Oda olarak yılbaşı biletlerini engelli vatandaşlarımıza kargo ücreti almadan götüreceğiz" dedi.
 
2016 Yılı için tüm üyelere takvim, şapka ve bardak yaptırdıklarını ve yeni çalışmalarla kurumsal kimliklerini de güçlendirdiklerini söyleyen Çakmak, "Tüm hipermarket etrafında bulunan şans oyunu bayilerimize piyango bileti de sattıracağız. Vatandaşlarımız İzmir’in her noktasından biletlere ulaşabilecek. Öte yandan bilet almak isteyenler hep umutlarını son günlere bırakıyorlar, bilet bulamıyorlar. Şansını deneyecek olanlar mutlaka erkenden biletinin alsın. Bu yıl ilginin daha da artacağını tahmin ediyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 05.12.2015 : 09:53

Etiketler : Engelliye    Alo    Bilet    Uygulaması    Bölge   


Yorumlar

2300
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN