Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kız Öğrenci Yurdu Müdürü İle Görüştü

Kız Öğrenci Yurdu Müdürü İle Görüştü
Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platforumu , Cevizlibağı Kız Öğrenci Yurdu Müdürü ile görüştü

 

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’ndan 5 genç kız, Cevizlibağ’daki Atatürk Kız Öğrenci Yurdu önünde "drone ile taciz"i protesto etti. Eylemciler, ’Kadın cinayetlerini durduracağız’, ’Yurt yolunda tacize tecavüze son’ şeklinde slogan atarken, ellerinde ’Başka Özgecan’lar Olmayacak’ ve ’Üniversitelerde, yurtlarda tacizi tecavüzü kadın cinayetlerini durduracağız’ yazılı dövizler taşıdı. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu adına Berna Bağlam, yurt müdürü ile görüştü. Görüşme sonrasında açıklama yapan Bağlam, yurt müdürüyle yaptığı görüşmelerde yurtta kalan kızların ön tarafa bir giriş kapısı açılmasıyla ilgili talebi ilettiklerini söyledi.
 
Bağlam, "Yurt müdürü, 14 Aralık’ta ön tarafa bir kapı açılacağı teminatını verdi ve yurdun yan tarafında bulunan minibüs durağının kaldırılacağını söyledi. Yurt çevresinde de ışıklandırılmaların arttırılacağını belirtti" dedi.

Yayın Tarihi : 04.12.2015 : 17:24

Etiketler : Kadın    Cinayetlerini    Durduracağız    Platformu    Cevizlibağ    Kız    Öğrenci    Yurdu    Müdürü    İle    Görüştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1228
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN