Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan Alındı

Cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndan Alındı
Sancaktepe’de dün akşam yapılan operasyon sırasında çıkan çatışmada öldürülen Dilan Kortak’ın otopsi işlemleri tamamlandı. Kortak’ın cenazesi defnedilmek üzere İzmir’e götürüldü.

 

Polis ekipleri de cenaze nedeniyle Adli Tıp Kurumu önünde geniş güvenlik önlemleri aldı. TOMA ve akrep adı verilen zırhlı araçlar ile çevik kuvvet polisleri Adli Tıp Kurumu önünde nöbet tuttu. Kortak’ın babası İbrahim Kortak, "Kızımın infaz edildiğine inanıyorum.Evde tek başınaydı. Çatışma yok. Kızımın tek başına evde infaz edildiğini söylüyorum. Görgü tanıkları öyle söylüyor" diye konuştu.
 
HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya ise, "Bizler ne olursa olsun insanlarımızın yargısız infazlara, katliamlara, tacizlere, vahşiliklere kurban vermemek için dayanışmamızı, sesimizi, adalet taleplerimizi, takibimizi daha güçlü şekilde yapacağız. Bu adeletsizliklerin gerçeklerini halkımızın önüne sereceğiz ve bunun hesabı sorulacak" şeklinde konuştu. Kortak’ın cenazesi defnedilmek üzere İzmir’e götürüldü.

Yayın Tarihi : 04.12.2015 : 15:17

Etiketler : Sancaktepede    Öldürülen    Kadının    Cenazesi    Adli    Tıp    Kurumundan    Alındı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3395
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN