Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ödüller Sahibini Buldu

Ödüller Sahibini Buldu
GQ Türkiye, 2015’te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de Akmerkez ana sponsorluğunda bu yıl dördüncü kez düzenlenen GQ “Men of the Year” ödül töreni 3 Aralık Perşembe akşamı gerçekleşti.

 

Burcu Esmersoy’un sunduğu gecede Yılın Uluslararası İkonu Ödülü’nü “Sex and the City” dizisiyle fenomen olan şimdiyse “The Good Wife” dizisiyle dikkat çeken Chris Noth nam-ı diğer “Mr. Big”, ödülünü güzel oyuncu Yasemin Allen’ın elinden alırken merakla beklenen 'Yılın Adamı Ödülü'nün sahibi Arda Turan’a ise ödülünü Türk basketbolunun yurt dışındaki en başarılı temsilcilerinden Hidayet Türkoğlu takdim etti. 
 
 
Arda Turan sahneye çıkarken Hidayet Türkoğlu’na basketbol topuyla pas vererek gecenin en hoş anlarından birine imza attı. Konuşmasında ise bugünlere gelmesinde en büyük katkısı olan başta anne ve babası olmak üzere kardeşi, arkadaşları ve kız arkadaşına teşekkür etti.
 
 
Yılın İkonu seçilen Cem Yılmaz’a ödülünü ünlü sanatçının aynı zamanda yakın dostu da olan Ozan Güven verirken ikilinin sahnedeki diyaloğu geceye katılanlara eğlenceli anlar yaşattı. Cem Yılmaz’ın, aldığı ödüle istinaden “Dedemden aldığım en büyük tavsiye, hiçbir şey olamazsan bile en azından İkon ol demesidir” sözü kahkahalara yol açtı. 
 
 
Yılın Kadını ödülünü Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla aldı. Sıla’ya ödülünü ise son dönemin en gözde oyuncularından Barış Arduç verdi. 
 
 
Yılın Uluslararası Starı Akmerkez Özel Ödülü’nün sahibi tüm dünyada ilgiyle izlenen “The Walking Dead” dizisinde canlandırdığı Daryl Dixon rolüyle tanınan Norman Reedus aldı. Geceye katılamayan Reedus, GQ Türkiye Men of the Year ödül törenine özel teşekkür videosuyla sevenlerine selam gönderdi.
 
 
Yılın Yönetmeni Emin Alper’e ödülünü veren ünlü yönetmen Yüksel Aksu gecenin en uzun ama en eğlenceli takdim konuşmasıyla büyük alkış aldı.
 
 
GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır’ın ev sahipliği yaptığı ödül törenine iş, sanat, moda ve eğlence dünyasından birçok seçkin davetli katıldı. 
 
 
Geceye katılan Çağla Şıkel sırt dekolteli elbisesiyle meraklı bakışların ilgi odağı oldu. Şıkel, gecenin en şık kadınlarındandı.
 
 
GQ Men of the Year Ödül Alan ve Ödüllerini Takdim Eden İsimler:
 
İkon: Cem Yılmaz-Ozan Güven
Yılın Adamı: Arda Turan-Hidayet Türkoğlu
Yılın Kadını : Sıla-Barış Arduç
Yılın Uluslararası İkonu: Chris Noth- Yasemin Allen
Yılın Uluslar Arası Starı: Norman Reedus
Yılın Stil Sahibi Erkeği: Rıfat Elhadef – Doğuş Yayın Grubu Dergiler Grup Başkanı Seda Domaniç
Stil İkonu: Faruk Süren – Doğuş Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen
Yılın Yükselen Yıldızı: Erkan Kolçak Köstendil - Uğur Polat
Yılın Yönetmeni: Emin Alper - Yüksel Aksu
Yılın Sporcusu: Cedi Osman – Doğuş Yayın Grubu Spor Grup Başkanı Fuat Akdağ
Yılın Şefi: Arda Türkmen - Vedat Başaran
Yılın Çıkış Yapan Müzisyeni: Edis - Soner Sarıkabadayı
Yılın Sıradışı Başarısı: Mete Atatüre – GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Okan Can Yantır
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 04.12.2015 : 12:34

Etiketler : arda turan    hidayet türkoğlu    ünlü    GQ    ödül töreni    yasemin Allen    burcu esmersoy    GQ Türkiye    2015    cem yılmaz    ozan güven    erkan kolçak köstendil    sıla    barış arduç    oyuncu    şarkıcı    yılın adamı    yılın kadını   


Yorumlar

8426
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN