Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Pompalı Tüfekle Rast Gele Ateş Açtı

Pompalı Tüfekle Rast Gele Ateş Açtı
Bursa’nın merkez Nilüfer İlçesi’nde, bir kargo şirketinin bayisi olan Erkan Sayın, işyerine el konulmak istendiğini öne sürerek, kendisini işyerine kilitledikten sonra pompalı tüfekle rast gele ateş açtı. Silah sesleri üzerine polis olay yerine gelip geniş güvenlik önlemleri aldı. Erkan Sayın, bir süre sonra polise teslim oldu.

 

Merkez Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi’nde bulunan bir kargo şirketinin bayisi olan Erkan Sayın, bu sabah işyerine geldikten sonra, kapısına asma kilit takıp kendini içeri kilitledi. Sayın, daha sonra pompalı tüfekle pencereden havaya doğru rast gele ateş açtı. Korkuya kapılan çevredekilerin haber vermesi üzerine çok sayıda polis ekibi bölgeye gelerek geniş güvenlik önlemi aldı.
 
Erkan Sayın, ’paralel yapı’ operasyonu kapsamında kayyum atanan kargo şirketinin bayisi olduğunu ve bir süre önce avukat tarafından yapılan incelemede 75 bin lira kasa açığı olduğunun belirlenip, işyerine el konulmak istendiğini söyledi. Sayın, "Benim kasamda açık değil fazlalık var. Kumpasa getirip işyerime çökmek istiyorlar. Ben çoluk çocuğumun hakkını kimseye yedirmem" diyerek ateş etmeye devam etti. Erkan Sayın, daha sonra görüştüğü Nilüfer İlçe Emniyet Müdürü Ali Altınsoy ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Uzman tarafından ikna edildi. Sayın silahını verdikten sonra polislere teslim oldu.
 
Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.

Yayın Tarihi : 04.12.2015 : 12:16

Etiketler : İşyerine    El    Konulmak    İstendiğini    Öne    Sürererek    Pompalı    Tüfekle    Rast    Gele    Ateş    Açtı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9972
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN