Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sözlüsü Terk Edince Canına Kıydı

Sözlüsü Terk Edince Canına Kıydı
Sakarya’nın Akyazı İlçesi’nde 33 yaşındaki Mustafa Mataracı, facebook’ta "Ben niye ölmüyorum. 33 yıl neyimize yetmiyor" diye yazdıktan sonra kendisini iple asarak yaşamına son verdi. İnşaatlarda çalışan Mustafa Mataracı’nın, maddi imkansızlık yüzünden düğün yapamadığı için sözlüsünün kendisini terk ettiği, bu nedenle bunalıma girerek yaşamına son verdiği öne sürüldü.

 

Akyazı Ada Caddesi’nde babaannesi Fatma Mataracı ile birlikte yaşayan Mustafa Mataracı, dün gece facebook’taki sayfasına ’Ben niye ölmüyorum’, ’Bu dünya kahpelerin, bu dünya yalakaların, bu dünya sahtekarların ama Allah var, az durun ölümlü dünya’, ’33 yıl neyimize yetmiyor, bu menfaatçi ve kahpe dünyada’ gibi paylaşımlarda bulundu. Mustafa Mataracı paylaşımlarının ardından babaannesine tuvalete gideceğini söyledi. Mustafa Mataracı’nın odaya dönmemesi üzerine şüphelenen Fatma Mataracı tuvaletin kapısının önüne giderek torununa seslendi. Torununun ses vermemesi üzerine içeri giren Fatma Mataracı, Mustafa Mataracı’yı tavana bağlı ipte asılı görünce çığlıklar atarak komşularına koştu. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi Mustafa Mataracı’nın öldüğünü belirledi.
 
İnşaatlarda çalışan Mustafa Mataracı’nın maddi imkansızlık yüzünden düğün yapamadığı için sözlüsünün kendisini terk ettiği, bu nedenle bunalıma girerek canına kıydığı öne sürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
 

Yayın Tarihi : 04.12.2015 : 11:41

Etiketler : Düğün    Yapamadığı    İçin    Sözlüsü    Terk    Edince    Canına    Kıydı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2456
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN