Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Engellilere Vali Şefkati

Engellilere Vali Şefkati
Dünya Engelliler Günü’nde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı ’Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Erzurum Vali Yardımcısı Hatice Bayar Özdemir, 3 yaşındaki İbrahim Yazar ile 2 yaşındaki Barış Çağıran’ı kucağına alarak anne şefkati gösterdi.

 

Vali Yardımıcı Hatice Bayar Özdemir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sedat Abdulhakimoğulları’yla birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle 12’si çocuk 37 engellinin kaldığı merkez Aziziye İlçesi’ndeki ’Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Engelliler tarafından sevinçle karşılanan Özdemir ile Abdulhakimoğulları, kalanlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti. Merkezde annesi Esma Şahin ile birlikte kalan Safiye Yüce, Vali Hatice Bayar Özdemir’e sarılarak Yozgat’taki Sevgi Evlerinde kalan iki çocuğunu çok özlediğini anlattı. Anne ve kızın ellerini tuturak sohbet eden Özdemir, daha sonra İbrahim Yazar ile Barış Çağıran’ı kucağına alıp öperek sarıldı.
 
PASTA KESTİLER
 
Vali Hatice Bayar Özdemir ile Müdür Sedat Abdulhakimoğulları engellilere sürpriz yaparak  pasta kesip, engellilerin sevincine ortak oldu. Engellilerle birlikte pastadaki mumları üfleyen Hatice Bayar Özdemir, minik İbrahim’e de elleriyle pasta yedirdi. Merkezde kalanları ismen tanıyan ve onlar tarafından çok sevilen evli 1 çocuk annesi Hatice Bayar Özdemir, "Benim için engelli değil hepsi özel insanlar" dedi.
 
Yapılan sürpriz ziyaret nedeniyle diğerleri gibi kendisinin de çok mutlu olduğunu belirten engellilerden Safiye Yüce, "Bizi unutmadılar çok mutlu olduk. Ayakları dert görmesin. Buradakiler beni çok seviyorlar, bu da beni çok mutlu ediyor" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 04.12.2015 : 09:43

Etiketler : Engellilere    Vali    Şefkati    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3959
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN