Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ankara’da Düzenlendi

Ankara’da Düzenlendi
Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren her konuda gençlerin de söz sahibi olması gerektiğine inanan TÜSİAD, kuruluş hazırlıklarını sürdürdüğü, "Gençlik Platformu" için Ankara’da bir çalıştay gerçekleştirdi.

 

İç Anadolu Çalıştayı kapsamında, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran-Symes, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Y. Koç, TÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri Esin Güral Argat, Metin Akman ve Murat Özyeğin, Ankara ve çevre illerden gelen üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. TÜSİAD, kuruluş aşamasındaki Gençlik Platformu oluşumunun temellerini, gençlerle ve onların yenilikçi görüşleriyle atabilme adına çeşitli illerde bir dizi çalıştay düzenliyor. Bu kapsamda dördüncü Çalıştay 2 Aralık 2015 Çarşamba günü Ankara’da düzenlendi. İç Anadolu çalıştayına 13 (Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Kastamonu, Çankırı, Çorum, Bolu, Düzce, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Konya) ilde yer alan 26 üniversiteden 68 öğrenci katıldı.

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 17:33

Etiketler : Tüsiad    Gençlik    Platformu    İç    Anadolu    Çalıştayı    Ankarada    Düzenlendi    Ekonomi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9551
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN