Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İlkokulu Soydular, Mahkeme Serbest Bıraktı...

İlkokulu Soydular, Mahkeme Serbest Bıraktı...
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Kartal’daki bir ilköğretim okulundan LCD televizyon ve bilgisayar çalan 3 şüpheliyi yakaladı. Okulun güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, 2 şüphelinin okula girmesi ve okul içinde gezmeleri ile bir odanın kapısını tekmelemeleri görülürken, daha sonra okuldan çaldıkları malzemeleri dışarıya çıkarmaları da saniye saniye kaydedildi. Ancak mahkemeye sevk edilen zanlılar serbest bırakıldı.

 

Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 24 Ekim Perşembe günü Kartal’daki bir ilköğretim okulundan LCD televizyon ve dizüstü bilgisayar çalınmasıyla ilgili olarak çalışmalarını okulun yer aldığı bölgede yoğunlaştırdı. Ekipler, okulun güvenlik kamera kayıtlarını inceleyerek hırsızlık olayına karıştığı belirlenen M.T. (19), E.A. (14) ve E.S.’yi (16) yakalayarak gözaltına aldı. Ertesi gün adliyeye sevk edilen 3 zanlı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
 
HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI
 
Okulun güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık görüntülerinde, 3 şüphelinin peş peşe okula geldiği dikkat çekiyor. Okul bahçesinde bir süre duran zanlılardan ikisinin okulun camından içeriye girmesi güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Bir şüphelinin okulun içindeki kilitli kapıyı açmak için tekmelemesi de saniye saniye görüntülendi. Okulun içinde bir süre gezinen 2 zanlının, buldukları bir LCD televizyonu dışarıda kendilerine gözcülük yapan arkadaşlarına verdikleri görüldü. Şüphelilerden diğerinin ise, okuldan ayrılırken, dizüstü bilgisayarı alarak girdikleri pencereden çıktığı görüntülere yansıdı.
 
Görüntüler, 3 zanlının çaldıkları malzemelerle birlikte okuldan ayrılmalarıyla son buldu.

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 17:23

Etiketler : İlkokulu    Soydular    Mahkeme    Serbest    Bıraktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3766
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN