Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altuğ mu, Diniz mi?

Altuğ mu, Diniz mi?
Karşıyaka'da iş adamı Erdal Acar'ın 22 Aralık'ta yapılacak olağanüstü kongre öncesi başkan adayı olarak lanse ettiği eski yönetici Mutlu Altuğ, tek liste ile seçime gidilmesi halinde adaylığı kabul edeceğini söyledi.

 

Dün akşam Acar'la gerçekleştirdiği toplantının detaylarını anlatan Altuğ, "Kongreye çift liste ile gidilirse kesinlikle aday olmayacağım. Erdal Bey'e da bu şartı sundum. Benim aday olmam için herkesin rızası gerekiyor. Tek liste ile seçime gidilirse ben adayım. Aksi halde bu yola girmeyeceğim. Amacımız herkesin desteğini alıp, güçlü bir yönetim oluşturmak. Ben geçen sezon seçimi kaybettikten sonra asla yönetime muhalefet olmadım. Şimdi de camianın kenetlenmesini bekliyorum" diye konuştu. 
 
Altuğ 22 Aralık'taki kongrenin erkene çekilmesi için konsensus sağlanması gerektiğinin de altını çizdi. Seçimin daha erken bir tarihte yapılması konusunda yönetim kurulunun yeni bir karar alması gerektiğine değinen Mutlu Altuğ, "Genel kurulun erkene alınması kulübe yarar sağlayacak. Çünkü takımın yeniden yapılandıraılması ve ara transferde ciddi atılımlar yapılması gerekiyor. Ayrıca 22 Aralık'ta çoğunluk sağlanamazsa kongre 29 Aralık'ta yapılacak. Bu da çok geç kalmamıza neden olacak. Sadece futbol değil, basketbol takımına da destek olacağız" dedi. Altuğ, aday olması halinde kendisine destek olmayacağını açıklayan Nazım Torbaoğlu ile Erdal Acar'ın da bir görüşme yapacağını bildirdi. 
 
FATİH DİNİZ: KULÜBÜ SAHİPSİZ BIRAKMAM
 
Olağanüstü kongreye kilitlenen Karşıyaka'da camianın önemli isimlerinin aday olması için baskı yaptığı eski Başkan Fatih Diniz, kararsız olduğunu söyledi. 2 yıl başkanlık yaptıktan sonra son kongrede görevi mevcut Başkan Ali Erten'e bırakan Diniz, "Camiadan bu yönde talepler alıyorum. Ancak göreve talip değilim. Pazartesi günü İstanbul'da kişisel işlerimle ilgili önemli görüşmelerim var. Başka aday çıkmazsa tabii ki de kulübüm için görevden kaçmam" dedi. Camianın ileri gelenleriyle görüşme yapan Fatih Diniz, adaylıkla ilgili son kararı haftaya verecek. 

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 15:11

Etiketler : karşıyaka    fatih diniz    mutlu altuğ       


Yorumlar

8256
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN