Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kadınların Piknik Keyfi

Kadınların Piknik Keyfi
Konak Belediyesi’nin açtığı spor merkezlerinde ücretsiz spor yapma imkanı bulan Konaklı kadınlar bu kez kendileri için düzenlenen piknikte buluştu. Yıl boyunca spor yaparak form tutup, stres atan kadınlar piknik sayesinde temiz havanın tadını eğlenerek çıkardı.

 

 
Konak Belediyesi’nin ilçenin farklı noktalarına açtığı spor merkezlerinde ücretsiz spor yapma imkanı bulan kadınlar piknikte buluştu. Konak Belediyesi Spor Müdürlüğü’nce organize edilen pikniğe Hatay, İsmetpaşa, Halilrıfatpaşa, Zafertepe, Atilla, Levent ve Toros Spor Merkezleri’nden 600’ün üzerinde kadın katıldı. Konak Belediyesi’nin Spor Merkezleri’ne üye kadınların sosyalleşmesini sağlamak amacıyla Gaziemir’deki Sarnıç Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen piknik oldukça eğlenceli geçti. Kış mevsiminin ilk günlerinde biraraya gelme fırsatı bulan Konaklı kadınlar, güneşli havanın tadını çıkardı. Günlük yaşamın koşuşturması içerisinde kendilerine vakit ayıramadıklarından yakınan kadınlar, düzenlenen piknik sayesinde keyifli bir gün geçirdi.
 
Belediyenin spor merkezlerinde spor yaparak zinde kalan kadınlar, temiz havada da spor yapmayı sürdürdü. Kimi yürüyüşe çıkarken kimisi de gruplar oluşturarak voleybol oynadı. Gün boyunca düzenlenen çeşitli aktivitelerle renklenen piknikte müzik de eksik olmadı. Çalan birbirinden eğlenceli ve ritmik şarkılara danslarıyla eşlik eden kadınlar bir an olsun oturmayarak düğün tadında bir gün geçirdi. Konak Belediyesi’nce pikniğe katılanlara öğle yemeği olarak pilav, döner, ayran ve tatlıdan oluşan menü ikram edildi.

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 12:31

Etiketler : Kadınların    Piknik    Keyfi    Bölge   


Yorumlar

2564
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN