Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Nimet Ablası Yılbaşında İddialı

Nimet Ablası Yılbaşında İddialı
Adana’da 4 kez büyük ikramiye dağıtan ve kentin ’Nimet Ablası’ olarak tanınan büfeci Erdal Çiçek, milli piyangonun yılbaşı çekilişinde de iddialı olduğunu belirterek, "Bu yıl da bir Adanalı’nın yüzünü güldüreceğim" dedi.

 

Ziyapaşa Bulvarı üzerinde 20 yıldır işlettiği büfede gazete ve piyango bayiliği yapan Erdal Çiçek, İstanbul bileti de sattığını söyledi. Kredi kartı ile de satış yaptığını belirten Erdal Çiçek, "Geçmiş yıllarda büyük ikramiyelere ortak olan biletleri biz sattık. 1,5 milyon, 5 milyon, 2 milyon ve son olarak da 3 milyon TL ikramiyelere bizim sattığımız biletler ortak oldu. Bu yüzden de haklı olarak ’Adana’nın Nimet Ablası’ olarak anılır olduk. Artık bilet almak için başka şehirlere gitmeye gerek yok" diye konuştu:
 
KREDİ KARTINA KOMİSYON YOK
 
Bilet almak için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda müşteri geldiğini belirten Erdal Çiçek şöyle devam etti:
 
"İnsanların kafasında büfeden nakit para ile alış veriş yapılır izlenimi var. Ama bir su almak isteyenlere bile kredi kartı kullanma imkanı sağlıyoruz. Piyango için de bu teklifte bulunanlar var. Üstelik bundan komisyon da kesilmiyor. Müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaya çalışıyoruz."

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 12:32

Etiketler : Adananın    Nimet    Ablası    Yılbaşında    İddialı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7708
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN