Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kara Kuvvetleri Komutanı İzmir’de

Kara Kuvvetleri Komutanı İzmir’de
Askeri birliklerde denetleme ve temaslarda bulunmak üzere İzmir’e gelen Kara Kuvvetleri Komutan Orgeneral Salih Zeki Çolak, İzmir Valisi Mustafa Toprak’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyaretlerinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak’a, Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanı Tümgeneral Ömer Şevki Gençtürk eşlik etti. Vali Toprak, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Salih Zeki Çolak’ı ve diğer komutanları Hükümet Konağı önünde karşıladı. Valilik şeref defterini imzalayan Kara Kuvvetleri Komutan Orgeneral Salih Zeki Çolak ile Ege Ordu Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı Personel Başkanı Tümgeneral Ömer Şevki Gençtürk’ü bir süre Valilik makamında misafir eden Vali Toprak şöyle dedi:
 
"İzmir’e gerçekleştirmekte olduğunuz ziyaret çerçevesinde Valiliğimizi ziyaretiniz için şükranlarımı sunuyorum ve hoş geldiniz demek istiyorum. Sizlerle Diyarbakır Valiliğim sırasında Kolordu Komutanlarımız olarak birlikte çalışmış ve Ülkemize hizmet etmiş olmaktan bir kez daha büyük memnuniyet içerisinde olduğumu ifade etmek istiyorum."

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 11:44

Etiketler : Kara    Komutanı    İzmirde    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4976
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN