Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmirliler Aman Dikkat

İzmirliler Aman Dikkat
İzmir'de son günlerde sahte içki nedeniyle ortaya çıkan ölümler hızla sürüyor. Sahte içkiden hayatını kaybeden vatandaşların sayısı 11'e yükseldi.

 

İzmir'in Buca İlçesi'nde, sahte içkiden zehirlenerek hastaneye kaldırılan 63 yaşındaki Hasan Kutlu, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Tedavileri sürerken dün kurtarılamayan Gürkan Tapınç ve Cemil Şipka'dan sonra Kutlu ile birlikte sahte içkiden ölenlerin sayısı 11'e çıktı.
 
Buca'da 30 Kasım Pazartesi günü sahte içkiden zehirlenerek Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan ve burada tedavi gören Hasan Kutlu, bu sabaha karşı yaşam mücadelesini kaybetti. Ali Ulutürk, Alem Pena Çandar, Ömer Akgün Yüngeliş, Özkan Yaman, Köksal Çetin, Birol Bacaklı, Cesur Artan, Seçgin Dengiz, Gürkan Tapınç ve Cemil Şipka'dan sonra Hasan Kutlu'nun yaşamını yitirmesiyle İzmir'de sahte içkiden ölenlerin sayısı 11'e yükseldi. Kutlu'nun cenazesi, savcının incelemesi ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi. Öte yandan sahte rakıları ihmal eden Ş.S.'nin yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.
 

Yayın Tarihi : 03.12.2015 : 10:12

Etiketler : izmir    sahte içki    ölüm    adli tıp    buca       


Yorumlar

1217
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN