Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Satranç Tahtaları İçinde Uyuşturucu Ele Geçirildi

Satranç Tahtaları İçinde Uyuşturucu Ele Geçirildi
İstanbul Jandarma Komutanlığı ekipleri yangın söndürme tüpleri içerisinde 10 kilo eroin ile satranç tahtaları arasına gizlenmiş 76 kilo uyuşturucu maddeyi ele geçirdi. Jandarma ekiplerinin yaptığı operasyon jandarma kameraları tarafından kaydedildi. 

 

İstanbul Jandarma Komutanlığı ekiplerine, İstanbul’a gelen bazı TIR ve Kamyonlarda bulunan yangın söndürme tüpü içerisinde uyuşturucu taşındığı yönünde bir ihbar geldi. Jandarma ekipleri ihbarda belirtilen TIR ve kamyonları iki ay boyunca takip etti. Çalışmalar sonucunda ekipler, yangın söndürme tüpü içerisinde gizlenmiş vaziyetteki uyuşturucunun Esenyurt’ta bir adrese teslim edildiğini, buradan Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt ve Silivri’de satışının yapılacağı bilgisine ulaştı.
 
YANGIN SÖNDÜRME TÜPÜ’NDE 10 KİLO EROİN
 
Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığından alınan arama kararıyla geçtiğimiz cumartesi günü operasyon başlatıldı. Operasyon kapsamında 2 büyük yangın söndürme tüpü içine zulalanmış 10 kilo eroin ele geçirildi. Olayla ilgi olarak jandarma ekipleri E.Y. ve M.Y. isimli şüphelileri gözaltına aldı. İstanbul Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından ele geçirilen eroin çıkartılarak incelenmesi için kriminal laboratuvara gönderildi. ’Uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti’ suçundan gözaltına alınan E.Y ve M.Y isimli şüpheliler Büyükçekmece Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklandı.
 
SATRANÇ TAHTALARI ARASINDA UYUŞTURUCU
 
Jandarma ekipleri bir eve yaptığı operasyonda ise ekipler bir çekyatın altına konulmuş satranç takımları arasına preslenerek saklanmış yaklaşık 76 kilo uyuşturucu madde ele geçirdi.
 
JANDARMA KAMERASINDAN OPERASYON GÖRÜNTÜLERİ
 
Jandarma kameralarına yansıyan görüntülerde ekiplerin bir poşet içerisindeki 2 yangın tüpünü bulması görülüyor. Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından yangın söndürme tüplerinde yapılan inceleme sonrası ekipler tüpleri parçalara ayırması görüntülere yansıdı. Jandarma ekipleri yangın tüpü içerisinde bulunan eroini bulması saniye saniye kaydedildi.
 
Kameralara yansıyan ikinci operasyonun görüntülerinde ise baskın yapılan evdeki koltuğun altından çıkan satranç takımları görüntülere yansıdı. Ekipler satranç takımları arasındaki uyuşturucu maddeleri bulması görüldü.

Yayın Tarihi : 02.12.2015 : 15:47

Etiketler : Yangın    Söndürme    Tüpleri    Satranç    Tahtaları    İçinde    Uyuşturucu    Ele    Geçirildi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2389
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN