Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Gündemimizde Kurultay Değil Türkmenler Var'

'Gündemimizde Kurultay Değil Türkmenler Var'
MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, il teşkilatı olarak gündemlerinde olağanüstü kurultay değil, Bayırbucak Türkmenleri olduğunu söyledi.

 

MHP İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, il teşkilatı olarak Bayırbucak Türkmenleri’nin temel gündemleri olduğunu söyledi. Türkmenler’in yaşadığı durumun kendileri için kurultaydan daha önemli olduğunu belirten Taşdoğan, "Gaziantep’ten Bayırbucak Türkmenleri’ne bir TIR yardım gönderdik. Bizim gündemimizde, olağanüstü kurultay yok. Bizim gündemimizde bu soğuk kış gününde yukarıdan hangi uyruğa ait olduğu belli olmayan, uçaklardan atılan, sıcak bombalarla alev alev yanan Bayırbucak Türkleri vardır" dedi.
 
Her türlü operasyona rağmen MHP’nin ilkelerinden taviz vermediğini ve bu nedenle gündemlerinde olağanüstü kurultay olmadığını bildiren Taşdoğan, şöyle konuştu:
 
"Milliyetçi Hareket Partisi gelenekleriyle yaşayan, inanç, ülkü ve idealleriyle bütünleşmiş Türk demokrasi hayatının yıldızıdır. Her türlü operasyona rağmen ilkelerinden hiçbir şart ve zeminde taviz vermemiştir. Bütün bu nedenlerden dolayı geleneğimizde olmayan olağanüstü kurultay gündemimizde yoktur."

Yayın Tarihi : 02.12.2015 : 13:42

Etiketler : Mhp    Gaziantep    İl    Başkanı    Gündemimizde    Kurultay    Değil    Türkmenler    Var    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6033
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN