Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Folkart’ta Alışveriş Şenliği

Folkart’ta  Alışveriş Şenliği
2015 yılını geride bırakmaya sayılı günler kala, alışveriş listeleri hazırlanmaya başladı. Bu tatlı telaş İzmir ’in gözde sembollerinden Folkart Towers’ta 10-13 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Folkart New Year Bazaar etkinliğiyle doyasıya yaşanacak.

 

Folkart ve Diva Dergisi işbirliği ile düzenlenecek etkinlikle İzmirliler eğlenceli dört gün geçirecek.
 
Yeni yıl alışverişinin önemli bir durağı haline gelecek Folkart Bazaar’da mücevherden giyime, süslemeden hediyelik eşyaya, aksesuardan dekorasyon ürünlerine kadar pek çok alternatif yer alacak, sevilen tasarımcılar ve yaratıcı markalar İzmirlilerle buluşacak.
 
Bir cazibe merkezi haline gelecek Folkart Towers çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Açılış kokteylinin ardından Folkart Çarşı içerisinde mini konserler, çocuklara özel aktiviteler, söyleşi ve workshoplar gerçekleştirilecek. Folkart Çarşı’da eğlenceli zaman geçirip sinema ve restoranlardan yararlanmak da mümkün olacak. 
 
 
Kurulacak özel alanda yer alacak markalar arasında, Marble&Co, Canseli Özhelvacı, Pastense by Güliz Taşdemir, Mi Sette, Agu Alaçatı, Tooche, Azza Vera, Filiz Aslı Tasarım, Kaytu Design, prEp Bags by Ezgi Durmaz, Emel Demirbilek, KİTVAK, Yourbag, Özlem Keskin, Şebnem Örki, Nilgün Özbek, Baggio Rossini, Koruncuk Vakfı, Lojimax, Santo Şaul, Degrape, Cellini, Sevinç Ürkmez bulunuyor.
 
Ünlü bloggerlar Duygu Şenyürek ve Damla Kalaycık 4 günlük etkinlik süresince çeşitli söyleşiler ve workshoplar gerçekleştirip, sosyal medyada paylaşımlarda bulunacak.
 
 
 

Yayın Tarihi : 02.12.2015 : 11:50

Etiketler : haber    haberler    folkart    alışveriş    şenliği    Folkart New Year Bazaar    kanalben    ben tv       


Yorumlar

5168
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN