Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çiğli’nin Sosyal Tesisleri Açılıyor

Çiğli’nin Sosyal Tesisleri Açılıyor
Çiğli Belediyesi tarafından farklı aktivitelerin yapılabileceği Evka 2 Pelikan Sosyal Tesisleri projesi hayata geçiriliyor.

 

İnşaatı tamamlanan ve yakın zamanda hizmete girmesi planlanan tesisleri teknik ekiple birlikte inceleyen ve son rötuşlar hakkında görüş alışverişinde bulunan Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, vatandaşların aileleriyle beraber gidebilecekleri nezih mekanlar açmaya özen gösterdiklerini söyledi. Bu doğrultuda önce Akvaryum Kafe Restoran’ın hizmete girdiğini, önümüzdeki günlerde de Evka 2 semtinde Pelikan Sosyal Tesisleri’nin hizmete gireceğini belirten Başkan Arslan açılışını yapacakları günün heyecanını şimdiden yaşadıklarını söyledi.
 
3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde projelendirilen, toplam 4 kat ve 1 asma kattan oluşan ve eş zamanlı düğün eğlencesi de gerçekleştirilebilecek şekilde tasarlanan tesiste ayrıca; açılır kapanır camlı teras balkon ve internet kafe de bulunacak. Kompozit malzemelerin kullanıldığı, ahşap, cam ve granit malzemelerin uyumuyla şık ve nezih bir mekan olarak hizmet vermesi planlanan tesiste spor salonu yapılması da planlanıyor.

Yayın Tarihi : 02.12.2015 : 11:07

Etiketler : Çiğlinin    Sosyal    Tesisleri    Açılıyor    Bölge   


Yorumlar

7833
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN