Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


O Ceset Kime Aitti?

O Ceset Kime Aitti?
İzmir’in Konak İlçesi’nde, geçen 9 Kasım’da katlı otoparkın yaklaşık 10 yıldır kullanılmayan asansöründe bulunan erkek cesedi kime ait?

 

 
Alsancak Semti 1475 Sokak’taki katlı otoparkta geçen 9 Kasım’da boya badana yapan bir işçi, merdiven boşluğundaki işlerini tamamladıktan sonra, asansörden kötü koku geldiğini fark edince polise haber verdi. Bildirilen yere gelen polis, asansörün kapısını açtığında kimliği belirsiz bir kişinin çürümüş cesediyle karşılaştı. Neredeyse iskelet haline gelen cansız bedenin bir erkeğe ait olduğu anlaşıldı. Kıyafetinde yapılan incelemede ise Türk Lirası’ndan 6 sıfır atılmadan önceki dönemden kalan 100 bin TL’lik çok sayıda banknot çıktı.
 
HERHANGİ BİR İZE RASTLANMADI
 
İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopside ilk bulgulara göre, cesette herhangi bir kesici delici alet izine rastlanmadığı öğrenildi. Söz konusu kişinin kesin ölüm nedeninin detaylı otopsi raporuyla tespit edilmeye çalışılacağı bildirilirken, işlemlerin tamamlanmasının ardından kentteki uygun bir mezarlığa defnedileceği kaydedildi.

Yayın Tarihi : 02.12.2015 : 11:06

Etiketler : Asansörde    Çürümüş    Cesedi    Bulunan    Kişinin    Kimliği    Belirlenemedi   


Yorumlar

4202
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN