Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Davutoğlu KKTC Meclis Başkanı İle Görüştü

Davutoğlu KKTC Meclis Başkanı İle Görüştü
KKTC Meclis Başkanı Sibel Siber, Başbakanı Ahmet Davutoğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti. KKTC Meclis Başkanı Siber kabulde, Türkiye Cumhuriyeti 64’üncü hükümetinin hayırlı olmasını dileyerek, Başbakan Davutoğlu’nun ilk ziyareti KKTC’ye yapma geleneğini sürdürmesinin Kıbrıs Türk halkını mutlu ettiğini ifade etti.

 

Başbakanı Davutoğlu da, “Türkiye Cumhuriyeti hükümeti olarak Kıbrıslı soydaşlarımızın huzur, refah, mutluluğu ile KKTC’nin daha sağlam geleceğe yürüyebilmesi için her türlü imkanımızla yanınızdayız” dedi. Davutoğlu, Avrupa demokrasilerinde göremediği dinamizmin KKTC’de var olduğunu da söyledi. Seçimlerin hiç aksamadan yapılmasında ve bunun siyasi partilerin katılımıyla devam etmesinde Meclis’in çok büyük bir rolü ve misyonu bulunduğunu ifade eden Davutoğlu, Meclis Başkanı Siber’in şahsında tüm meclis üyelerini selamladı. Davutoğlu, KKTC’de kendilerine gösterilen misafirperverliğe de teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 22:43

Etiketler : Başbakan    Davutoğlu    Kktc    Meclis    Başkanı    Siber    İle    Görüştü    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6958
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN