Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TEM’de Kış Lastiği Denetimi

TEM’de Kış Lastiği Denetimi
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şubesi ekipleri, TEM Otoyolu’nda yük ve yolcu taşıyan ticari araçları durdurarak, kış lastiği kontrolünde bulundu. Sürücülerin araçlarına kış lastiklerini taktırdığı görüldü.

 

 
Yük ve yolcu taşıyan ticari araçları kapsayan kış lastiği takma zorunluluğu bugün başladı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şubesi ekipleri kış lastiği uygulaması kapsamında bugün TEM Otoyolu Bölge Trafik Müdürlüğü önünde yük ve yolcu taşıyan ticari araçlara yönelik denetlemede bulundu.
 
Sürücülerin araçlarına kış lastikleri taktırdıkları görüldü. Kış lastiği uygulaması kapsamında denetleme yaptıklarını ifade eden Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Mehmet Gölükçü, "1 Aralık 2015 ile 1 Nisan 2016 tarihleri arasında Türkiye genelinde kış lastiği uygulaması var. Bu uygulamadaki amacımız vatandaşlarımızın öncelikle can güvenliğini sağlayabilmek. Bu süreler dahilinde kış lastiği takılmalı ki can güvenliği en üst seviyede sağlansın. TEM Otoyolu Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan can damarımız. Burada olabilecek bir sorun tüm Türkiye’ye yansıyor. Şu ana kadar yaptığımız uygulamalarda tüm araçlarda kış lastiği taktığını gördük. Bu bilincin daha da yayılmasını temenni ediyorum" dedi.
 

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 17:53

Etiketler : Temde    Kış    Lastiği    Denetimi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6897
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN