Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ofoedu Krizini Başkan Çözecek

Ofoedu Krizini Başkan Çözecek
Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Ateş, Antalyasporlu yöneticilerle görüşen futbolcuları Ofoedu ile Başkan Erkut Tutu’nun bir araya geleceğini açıkladı, "Başkanımız oyuncumuzla görüşüp sorunu çözecektir. Oynayıp oynamayacağına hocamız karar verir” dedi.

 

PTT 1’inci Lig ekiplerinden Samsunspor’da, Antalyasporlu yöneticilerle transfer görüşmesi yapan Nijeryalı futbolcu Ofoedu konusunun krize dönüşmemesi için Başkan Erkut Tutu devreye girecek. Ofoedu’nun sözleşmeli futbolcuları olduğunu belirten Metin Ateş, şunları söyledi:
 
“Ortada bir yanlış var. Başkanımız Erkut Tutu, bu yanlışı sonlandırmak ve sorunu çözmek için Ofoedu ile bir görüşme yapacak. Bu görüşme sonrasında her şeyin netlik kazanacağına inanıyorum. Ofoedu şu anda takımla birlikte idmanlara çıkıyor. Ancak bu oyuncuyu oynatıp oynatmamak teknik heyetimizin takdirindedir. Biz yönetim olarak bu konuya müdahale etmeyiz."
 
Bu arada Ofoedu, Antalyasporlu yöneticilerle görüştüğünün ortaya çıkması sonrasında teknik direktör Ümit Özat tarafından Giresunspor maçı kadrosuna almamıştı.

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 16:35

Etiketler : Samsunsporda    Ofoedu    Krizini    Başkan    Çözecek    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6841
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN