Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ödüller Sahiplerini Buldu

Ödüller Sahiplerini Buldu
İzmir Valisi Mustafa Toprak, Folkart Icow 2015 Uluslararası Çeşme Optimist Haftası Yelken Yarışları Kapanış Ve Ödül Töreni etkinliklerine katıldı.

 

16 ülkeden 270 sporcu ile Türkiye'nin birçok Yelken Kulübü'nden 70'e yakın sporcunun katıldığı organizasyonda yarışlar beş gün sürdü.
 
2. Uluslararası olan Yelken Yarışları Kapanış ve Ödül Töreni etkinliğine İzmir Valisi Mustafa Toprak, Çeşme Kaymakamı Mustafa Erkayıran, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, İzmir Defterdarı Tamer Utkucu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Tatlısu, Çeşme Liman Başkanı Nihat Tozman, İzmir Ticaret Odası Yönetm Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Rebii Akdurak, İzmir Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, diğer ilgililer ve birçok sporcu katıldı.
 
Ödül töreninde konuşma yapan Çeşme Yelken İhtisas Kulübü’nün Başkanı Özlem Akdurak: “16 ülke 270 sporcu ve 70 yakın farklı kulübün sporcuları Çeşme Yelken Spor Kulübü olarak gelecek nesillerin denizle barışık sporla iç içe tertemiz bir nesil olarak elimizden geleni yapıyoruz. Ilıca körfezi yelken için mükemmel bir rüzgâra sahip bu rüzgârı kullanıp yelkenci bir nesil yetiştirmeye çalışıyoruz.  Bu rüzgârı dünyanın 4 bir yanındaki yelkenci dostlarımız öğrensin ve buraya gelsinler bizimle deneyimlerini paylaşsınlar beldemize gelsinler spora katkıda bulunsunlar.” dedi.
 
Başkan Akdurak’ın ardından bir konuşma yapan Vali Toprak; “Bu güzel yarışların burada düzenlenmesine vesile olan başta Çeşme Yelken Kulübü Ekibi ve tüm katkı sağlayanlara hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bende burada Çeşme’de bu güzel ilçemizde rüzgârın en kalitelisinin olduğu bu ilçede böylesi yarışların yapılmasından ve siz değerli konuklarımızı burada misafir etmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Yarışmalar yapılmıştır, kazasız belasız güzel bir şekilde de sonuçlandı. İzmir‘imizin Çeşme’mizin güzel bir misafirperverliği içerisinde yarışmaları gerçekleştirdik. Hakikaten ben tüm ekibe hakemleriyle, gözlemcileriyle, düzenleme komitesiyle, buradan ilçeden katkı sağlayan Kaymakamı, Belediye Başkanıyla ve tüm ekibiyle katkı sağlayanlarla birlikte gençlik hizmetleri odalarımızla birlikte, meslek örgütlerimize teşekkür ediyorum. Çocuklarımızı o yarışmalara hazırlayabilmek, hakem olarak görev yapabilmek tüm çocuklarımızın hakikaten hiçbir kazaya uğramadan sonuçları iyi bir şekilde gerçekleştirebilmek önemli. Tüm ekibe teşekkür ediyorum. 2. Uluslararası yelken şampiyonasında rüzgârın, turizmin ve değerlerin güzel olduğu bu ilde bu ilçede gelecek yıl buluşmak ümidiyle tekrar hoş geldiniz.” ifadelerini kullandı.
 
 
Optimist (Genel) yaş grubu birincisi olan Emil Kjaer ödülünü İzmir Valisi Mustafa Toprak’tan alırken diğer birinciler ise şöyleydi; Genel Bayanlar: Rotem Shental, Junior Genel: Martin Atilla ve Junior Kızlar: Caterina Sedmak.

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 15:57


Yorumlar

7322
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN