Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Polis Ekipleri Sahte ve Kaçak Baskınında

Polis Ekipleri Sahte ve Kaçak Baskınında
İzmir'de arka arkaya gelen sahte içki ölümleri polis ekiplerini harekete geçirdi. Ekiplerin adresiyse Kervan Pasajı oldu.

 

İzmir'de son günlerde sahte içkiden 8 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine polis, Alsancak Semti'ndeki ünlü Kervan Pasajı'nda alkol satışı yapılan işyerlerinde sahte içki denetimi yaptı. Denetimlerde çok sayıda gümrük kaçağı içki, sigara ve cinsel gücü arttırıcı hap ele geçirildi. Ele geçirilen malzemelerin satışını yapan işyerlerinin sahipleri hakkında yasal işlem başlatıldı. 
 
İzmir Emniyeti Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, son zamanlarda sahte içkiden dolayı artan ölümler nedeniyle harekete geçti. Alsancak Semti Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ndeki daha çok ithal ürünlerin satıldığı Amerikan Pasajı olarak da bilinen ünlü Kervan Pasajı'nda alkol satışı yapılan işyerlerinde sahte içki denetimi yaptı. Denetimlerde sahte içki bulunamazken, etiket ve bandrol kontrolünde çok miktarda gümrük kaçağı içki, sigara ve cinsel gücü arttırıcı hap ele geçirildi. Bu malzemelerin satışının yapıldığı işyerlerinin sahipleri hakkında da yasal işlem başlatıldı. Emniyet yetkilileri denetimlerin süreceğini belirtti.

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 15:50

Etiketler : alsancak    kervan pasajı    sahte    kaçak    içki    alkol    sigara       


Yorumlar

3656
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN