Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kadın Cinayetleri Tükenmek Bilmiyor

Kadın Cinayetleri Tükenmek Bilmiyor
Kayseri'nin Özvatan İlçesi’nde vatandaşlar tarafından, başından tek kurşunla vurulup çukura atılmış bir kadın cesedi bulundu. Jandarmanın yaptığı çalışmalarda, çürüyen cesedin 24 yaşındaki 2 çocuk annesi Hülya Irmak’a ait olduğu belirlendi.

 

Olay, Kayseri’nin Özvatan İlçesi Kemrelik Mahallesi Hamam mevkisinde 28 Kasım’da meydana geldi. İki vatandaş, arazide bulunan bir çukurda kadın cesedi gördü. Durum jandarmaya bildirildi. Gelen jandarma ekibinin yaptığı incelemede, çürümeye başlamış cesedin üzerinden kimlik çıkmadı. Olay yeri inceleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılan cesetle ilgili kimlik tespit çalışması başlatan jandarma, kayıp ihbarında bulunan ailelerle iletişime geçti.
 
YAKINLARI KOLUNDAKİ DÖVMEDEN TEŞHİS ETTİ
 
Olayla ilgili polisten de destek alan jandarma, kayıp ihbarında bulunan aileleri teşhis için morga götürdü. Çürüyen ve tanınmaz halde olan cesedin kimliği 3 gün sonra teşhis edildi. Evli 2 çocuk annesi Hülya Irmak’a ait olduğu belirlenen cesedi, yakınları kolundaki gül dövmesinden tanıdı. Öldürülen kadının çocuklarının da babası Hasan Güntek’in yanında kaldıkları belirlendi.
 
AYRI YAŞADIĞI EŞİ ÜZÜNTÜSÜNÜ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI
 
Hülya Irmak’ın yapılan otopsisinde ise, başına bitişik atışla sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü ortaya çıktı. Genç kadının öldürülmesinin ardından, ayrı yaşadığı eşi Fırat Irmak da sosyal medya hesabından tepkisini dile getirdi. Fırat Irmak facebook hesabından yaptığı paylaşımında, "Çocuklarımın annesi Hülya Irmak hakkın rahmetine kavuşmuştur. Çok üzgünüm gerçekten. Kimse neden niçin diye sormasın. Çok üzgünüm konuşacak halim yok. Canımdan can koptu" ifadelerini kullandı.
 
Eşinin mezarı başındayken çekilmiş fotoğrafını da yayınlayan Irmak, ’Toprağın buz gibi sen üşürsün orada. Yanındayım. O kadar soruyla geldim. Hepsini sordum tek cevap alamadım. Hakkım varsa sana gani gani helal olsun. Sende helal et" paylaşımında bulundu.
 
Cep telefonu da kayıp olan kadının öldürülmesiyle ilgili jandarmanın soruşturması sürüyor.

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 14:24

Etiketler : Çocuk    Annesi    Tek    Kurşunla    Öldürülüp    Çukura    Atıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2316
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN