Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayda 2 Gün İzmir'e Gelecek

Ayda 2 Gün İzmir'e Gelecek
Başbakan Ahmet Davutoğlu, kendisini ziyaret eden AK Parti İzmir teşkilatlarına, ''Ayda iki gün İzmir'de Başbakanlık Ofisi'nde olacağım'' dedi.

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, 27 ilçe başkanı ve 40 yönetim kurulu üyesiyle birlikte gittiği Ankara'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. İzmir heyeti Başbakan Ahmet Davuoğlu ile de görüştü.
 
Davutoğlu, her ayın iki gününü İzmir'de yaptırdığı Başbakanlık Ofisi'nde geçireceğini söyledi.
 
İzmir heyeti Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'u da makamında ziyaret etti. Kurtulmuş Aralık ayında İzmir'e geleceğini söyledi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu kendisini tebrik eden İzmir heyetine, memleketi Denizli'den sonra ilk İzmir'e gelme sözü verdi.
 
AK Parti İl Başkanı Delican, Ankara ziyaretini şu sözlerle değerlendirdi:
 
"İzmir'de teşkilatların gücüyle kazanılan seçimin ardından yeni kurulan Hükümet'i tebrik ettik. Başbakanımızın iki gününü İzmir'de geçirecek olması teşkilatımıza güç ve moral verecek. İzmir'e iyi gelecek. İzmir'in tek bakanı olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'la kentin yatırımları hakkında görüştük. İzmirli'nin sorunlarının çözümü için milletvekillerinden kurduğu ekip soruna anında müdahale ve çözüm için çok önemli. Seçim sonucundan aldığımız güç, Başbakanımız, Bakanımız Yıldırım ve İzmir milletvekillerimizden gördüğümüz destekle 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir ve 30 ilçe belediyesini kazanma hedefine odaklanarak çalışacağız. Bizim kısır çekişmeler, parti içi klikler ve adamcılık yaklaşımlarıyla kaybedecek zamanımız yok. Bunu diğer partiler yapıyor. Bedelini de ödüyor. Bizim tek derdimiz var halka hizmet." 

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 13:48

Etiketler : haber    haberler    ahmet davutoğlu    Ayda 2 Gün İzmir\'e Gelecek    kanalben    ben tv       


Yorumlar

7486
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN