Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca'da Piyano Resitali

Buca'da Piyano Resitali
Ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği ve geleceğin Fazıl Say’ı olarak nitelendirilen genç piyano sanatçısı Can Çakmur, Bucalı sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki muhteşem resitali izlemeye gelen Bucalı sanatseverler salonlara sığmadı. Mozart, Chopin ve Liszt eserlerini yorumlayan Can Çakmur performansıyla büyüledi.

 

İzmir’in yeni sanat merkezlerinden Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi (BBKSM) yeteneğiyle klasik müziğin yükselen yıldızları arasında yer almayı başaran piyano sanatçısı Can Çakmur’u ağırladı. 17 yaşında adını “geleceğin virtüözleri” arasına yazdıran Can Çakmur Bucalı sanatseverlerle buluştuğu resitalde adeta klasik müzik ziyafeti sundu.
 
Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’ne akın eden sanatseverler salonu kısa sürede doldururken, dışarıda kalanlar ise alt salona kurulan perde ile Can Çakmur’u dinleme fırsatı buldu. Mozart, Chopin ve Liszt’den eserler yorumlayan Can Çakmur, yeteneği ve performansıyla sanatında geldiği haklı noktayı gözler önüne serdi.

Yayın Tarihi : 01.12.2015 : 10:35

Etiketler : Can Çakmur    Buca Belediyesi    Kültür ve Sanat Merkezi    klasik müzik       


Yorumlar

7089
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN