Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erdoğan Hollande ile Görüştü

Erdoğan Hollande ile Görüştü
Fransa’nın başkenti Paris’te, 21. Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Taraflar Konferansı kapsamında temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmeye ilişkin olarak, “Şu anda bölgedeki bölücü terör örgütüne yönelik, DAEŞ terör örgütüne yönelik müşterek koalisyon güçleri için neler yapıyoruz, neler yapabiliriz; bunları görüşme imkânımız oldu” dedi.

 

Konferans çerçevesinde ülke liderleri ikili görüşmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmenin ardından bir gazetecinin sorusu üzerine, Türkiye ve Fransa ilişkilerini değerlendirdiklerini söyledi. Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile bölgedeki gelişmeleri de ele aldıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, olumlu ve güzel bir görüşmenin gerçekleştiğini; görüşmede bundan sonraki sürece yönelik atılacak adımları planladıklarını belirtti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede dün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Avrupa Birliği’ndeki temaslarının değerlendirmesini yaptıklarını da ekledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ile görüşmesinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile arasındaki görüşmenin gündeme gelip gelmediğinin sorulması üzerine, “Bunların hepsini görüştük, o da bütün temennilerini şu anda bölgedeki bölücü terör örgütüne yönelik, DAEŞ terör örgütüne yönelik müşterek koalisyon güçleri için neler yapıyoruz, neler yapabiliriz; bunları da görüşme imkânımız oldu” cevabını verdi.

Yayın Tarihi : 30.11.2015 : 22:13

Etiketler : Cumhurbaşkanı    Erdoğan    Daeş    Terör    Örgütüne    Yönelik    Müşterek    Koalisyon    Güçleri    İçin    Neler    Yapıyoruz    Yapabiliriz    Bunları    Görüşme    İmk   


Yorumlar

3727
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN