Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yıldırım: Take Of Durumuna Geçtik

Yıldırım: Take Of Durumuna Geçtik
ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, kendisine makamında ziyaret eden İzmir teşkilatını ağırlarken havacılık terimlerini kullandı. Yıldırım, İzmir’in sorunlarının takibi ve çözümü için milletvekillerinden oluşan ekip kurduğunu belirterek, ''İzmir’de CHP’li belediyeler vatandaşın sorunlarına ilgisiz. Biz çözeceğiz, bunun için stabil (sabit) halden take of (havalanmak) durumuna geçtik'' dedi.

 

 
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, İzmir teşkilatlarını makamında ağırladı.
 
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, belediye başkanları, ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette İzmir milletvekilleri de hazır bulundu. Delican, Yıldırım’a bereket getirmesi dileğiyle 35 besmele yazılı tablo ve Bergama halısı hediye etti. Bakanlığın yemekhanesinde yenen öğle yemeğinde konuşan Yıldırım, şöyle konuştu:
 
"Bakan olduktan sonra hizmetlere eskiden olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz. İzmir’de seçimde iyi bir sonuç almasına rağmen milletvekili sayımızı artıramadık. İzmir’deki oy artışı sayesinde AK Parti Ege Bölgesi’nde birinci parti oldu. Öncelikle şahsım ve milletvekili arkadaşlarım adına teşkilatımıza 1 Kasım seçimlerinde gösterdiği gayret ve başarı nedeniyle teşekkür ediyorum. İzmir’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Eğer disiplinli çalışırsak 4 milyon hemşehrimizi kucaklarsak oylarımızı daha da artıracağız. İzmir’de CHP’li belediyeler vatandaşın sorunlarına ilgisiz. Biz çözeceğiz, bunun için stabil (sabit) halden take of (havalanmak) durumuna geçtik. İzmir’in her sorununu, vatandaşın her talebini bize iletin. Bunun için milletvekillerinden oluşan özel ekip kurdum. İzmir benim için çok önemli. Gözüm kulağım İzmir’de."

Yayın Tarihi : 30.11.2015 : 15:52

Etiketler : Yıldırım    Take    Of    Durumuna    Geçtik    Bölge   


Yorumlar

9456
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN